Дякуємо! Ваша небайдужість врятувала тварин в евакуйованому притулку!

Ви всі неймовірні! Минулого тижня ми просили небайдужих відгукнутися на прохання про допомогу. І знаєте, що сталось? За кілька днів завдяки пожертвам тваринам було закуплено запас їжі! Тепер чотирилапі ситі та задоволені, а ми з радістю ділимося деталями цієї чудової новини!
11951132_1656831571263012_6858280516973357889_n

Евакуйований з Донецька притулок гостро потребував їжі для тварин або грошей на її придбання. Завдяки активності кожного вдалося врятувати цих тварин!

Минулого тижня Наталя Тимошенко, яка опікується донецьким центром захисту тварин «Зоозахист», що переїхав з окупованого Донецька у Димитров, звернулася до нашої команди. Жінка била на сполох: тварини можуть загинути від голоду! Спонсорської допомоги майже не залишилось, власних коштів просто не вистачало – волонтери недоїдали, аби лише нагодувати своїх чотирилапих. Наталя була у відчаї – невже настане день, коли тваринам просто не залишиться чого їсти? Як зарадити у цій ситуації, що робити?

Тоді ми звернулися до вас із закликом: допоможіть! І знаєте, що?

Вже сьогодні Наталя Тимошенко зі щасливою посмішкою в голосі повідомила, що її підопічним вже не загрожує голод у найближчі дні і тижні. Завдяки пожертвам доброчинців за кілька днів вдалося зібрати 2705 гривень. На ці кошти вже замовлена їжа для тварин, які утримуються у притулку, а це понад 200 чотирилапих!

Тепер коти матимуть запас курячого фаршу, риби та вермішелі, а для собак будуть придбані каші і крупи. До того ж, команда ініціативи «Не залишай нас в АТО» готує до відправки партію сухих кормів для тварин притулку, аби повністю вирішити питання харчування чотирилапих на найближчий місяць.

Команда ініціативи «Kormotech & Соціум» щиро дякує всім небайдужим! Тварин рятуєте ви і ваші добрі серця! Наталя та Сергій Тимошенки, які опікуються притулком, також передають величезні подяки кожному, хто долучився до допомоги тваринам.

Питання харчування та обслуговування чотирилапих, евакуйованих із зони АТО, завжди стоїть дуже гостро. Тож закликаємо далі долучатися до допомоги чотирилапим: карта ПриватБанку 4149 4378 1567 9541, Тимошенко Наталя.

Або дізнайтесь, як допомогти тваринам тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий