Евакуйований з Донецька притулок отримав запас корму для тварин від львівського виробника

чотирилапі жителі притулку Зоозахист в ДонецькуВсеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» доставила гуманітарний вантаж у донецький притулок, який було евакуйовано на звільнену територію.

Притулку від Донецького міського центру захисту тварин «Зоозахист» уже 35 років, але саме останній рік став вкрай важким як для волонтерів, так і для самих вихованців. Саме в цей рік довелось евакуйовуватись зі знайомого місця і рятувати чотирилапих від небезпеки, обстрілів і страху.

Тепер притулок облаштувався у Красноармійському районі поза зоною бойових дій. За словами волонтерів, зараз вони опікуються долею 150 собак і 80 котів і через скрутну ситуацію звернулись до всіх небайдужих по допомогу. Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» відправила чотирилапим 250 кг сухого корму від українського виробника компанії «Кормотех».

«У нас була велика потреба в їжі для тварин, бо ціни на все злетіли, і з такою кількістю тварин дорогувато було, – говорить Наталя Тимошенко, керівник притулку. – Ми дуже вдячні за такий вантаж, у наших «хвостиків» було ціле свято, коли ми його отримали! Всім дуже сподобалось і їли з задоволенням».

Притулок за час АТО пережив чимало, родина Тимошенко, яка опікується цими чотирилапими, тепер має багато історій – сумних і  щасливих.

пес Шарік в притулку в зоні АТОСергій Тимошенко розповів, що у них в притулку живе пес Шарік, якому під час обстрілу було підбито всі лапи. Про пораненого собаку зоозахисникам розповіли монахині монастиря, біля якого і стався цей обстріл. «Він там лежав дві доби, від болю відгриз собі лапи, – говорить Сергій. – Ми його забрали до себе, прооперували. Звісно ж, він був худий, як скелет, а зараз нічого, такий товстенький став».

Є у цьому евакуйованому притулку й фронтові коти. Кішка Сіма прожила близько двох місяців під обстрілами у Донецькому аеропорту, рятувалась від снарядів, але майже не загинула від виснаження. Наталя Тимошенко розповідає, що Сіму спочатку доводилось підтримувати ліками, бо їсти сама вона не могла. Тепер ця пухнаста сіамочка – окраса притулку.

Всі чотирилапі тепер мають запас сухого корму, щоб бути ситими і щасливими. А Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» продовжує відправляти смачні вантажі тваринам на Донбас. За весь час роботи ініціативи було відправлено понад 16 т. сухого корму ТМ «Клуб 4 Лапи», «Гав!» і «Мяу!» у понад 10 міст Донецької та Луганської області. Більше про роботу ініціативи читайте тут

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.