Евакуйовані з зони АТО тварини у п’яти містах отримають 1250 кг безкоштовного корму

Команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» готує до відправки гуманітарні вантажі з сухим кормом для котів і собак притулкам, які приймають тварин з зони АТО. Загальна вага вантажу – 1 250 кг.

Зараз чимало волонтерів у так званій прифронтовій зоні займається евакуацією тварин з зони АТО, або навіть цілих притулків, тож їм необхідна допомога аби почати все на новому місці. Так само самовіддано поводяться і волонтери на вільних територіях, адже не відмовляють у турботі і піклуванні численним собакам і котам, яких привозять з зони АТО переселенці та військові.Евакуйовані з зони АТО тварини у п’яти містах отримають 1250 кг безкоштовного корму

«Сюди солдати привозять тварин з АТО. Ось так прямо каску знімають, туди кладуть кошенят, щенят і везуть нам… Ми не маємо права не прийняти цих тварин, бо ж куди їм діватись. А імена, значить, такі дають: дівчинка – Куля, хлопчик – Патрон. Інших назв у них немає. А якщо хтось бере цю тварина у нас, ми просимо, щоб не міняли кличку. Вони ж звикають», – розповідає Наталя, волонтери бердянського притулку.

Смаколики від українського виробника компанії «Кормотех» незабаром отримають собаки і коти у Рубіжному, Красноармійську, Димитрові, Добропіллі та Бердянську. Саме у цих містах волонтери регулярно приймають тварин з зони АТО.

За словами працівників та волонтерів цих зоозахисних організацій, кількість тварин, які зараз перебувають під опікою, перевищує звичне число тварин. Також нерідко вони приймають поранених собак і котів, тож допомога від благодійників завжди доречна і необхідна.

Нагадуємо, що Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» з листопада минулого року відправляє гуманітарні вантажі тваринам на Донбас. За цей час відправлено вже близько 20 т. сухих кормів.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий