Гуманітарний вантаж для міні-притулків прибув у Донецьк!

Хороші новини! У Донецьк приїхала партія гуманітарного безкоштовного корму для місцевих міні-притулків від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО»! Тепер місцеві коти і собаки смакуватимуть цими кормами, а волонтери матимуть запас для своїх вихованців.

Міні-притулок на Заперевальній (Донецьк) опікується покинутими котами і собаками. Людмила, волонтер притулку, властиво, своїм коштом утримує всіх вихованців, тож не має занадто багато ресурсів. Тим більше, що у місті війна і доброчинців, які долучаються до роботи міні-притулку, стає все менше.

Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» відгукнулась на прохання Людмили допомогти і от, нарешті, більша частина вантажу уже приїхала в Донецьк, подолавши довгий шлях та усі блок-пости. Тепер її вихованці смакуватимуть консервами і сухими кормами від компанії Kormotech.13169841_1104466956259054_1820880949_o

Людмила щиро дякує всій команді за таку смачну допомогу. «Не можу вам передати нашої вдячності! Всі наші котики будуть дуже щасливі посмакувати Вашими подарунками! Ми не вірили, що таке може відбутись, але так швидко отримали цю допомогу!» – говорить жінка.

13128918_1104466959592387_1901143803_oВарто сказати, що скрута спіткала багатьох волонтерів у місті,  до того ж, у частини з них немає можливості виїхати на підконтрольну територію за вантажем. Ми щиро вдячні Людмилі,  що вона погодилась, розуміючи ситуацію, поділитись своїм гуманітарним кормом з іншим міні-притулком Донецька. Відтак, вихованці «Міні-притулку на Донском» також отримають смачні подарунки і будуть ситими й задоволеними. Тим часом, Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» від компанії Kormotech триває і ми закликаємо усіх стати благодійниками цього проекту, долучившись до Програми адресної допомоги. Ви обираєте притулок, якому хочете допомогти, із запропонованого списку. Обираєте будь-який товар у будь-якій кількості та на довільну суму в інтернет-магазині PetsLike, оплачуєте покупку, а ми доставляємо цю допомогу в обраний притулок.

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 26 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий