Гуманне регулювання популяції: волонтери на Донеччині провели черговий етап стерилізації чотирилапих

Загальновідомо, що біостерилізація – це гуманний спосіб регулювати популяцію чотирилапих безхатченів. Все більше і більше міст України переймають цей досвід як єдиний прийнятний варіант контролю чисельності тварин, тож наша країна стає ще більш цивілізованою та ближчою до європейських цінностей. Так, волонтери маленького містечка Добропілля, що на Донеччині, провели черговий етап стерилізації чотирилапих. І цей досвід буде корисним для всіх зоозахисників.

Волонтери Добропільського товариства «Вірність» проводять уже другу «хвилю» стерилізацій тварин у місті завдяки співпраці із мобільною бригадою ветлікарів.

Як усе відбувається?

На кілька днів волонтери запрошують фахівців з Харкова, та проводять кілька десятків стерилізацій та інших оперативних втручань, необхідних чотирилапим. «Пролетіли три дні нашої стерилізації. Три дні напруженої роботи, успіхи і невдачі, біганини за пацієнтами. До вечора сідали всі телефони, ноги гуділи, але це приємна втома, бо ж зробили дуже важливу справу! – Ділиться новинами волонтерка Олександра Куліненко. – Всього проведено 50 операцій за 3 дні. Ми дуже і дуже раді, що все більше людей розуміють необхідність стерилізації, йдуть назустріч і допомагають нам. Зростає впевненість, що ми йдемо в правильному напрямку!»

Навіть хірурги пройнялись шляхетною ідеєю, тож операції лікувального характеру провели тваринам безкоштовно.

Хто оплачує?

Вже вдруге волонтери товариства організували збір коштів на такі «стерилізаційні етапи», тож операції оплачують однодумці-благодійники. В результаті волонтери оприлюднюють фінансову звітність та чеки.

Цього разу, аби вчасно провести серію стерилізацій, волонтерам довелося позичити 2 тисячі гривень, аби розрахуватись із лікарями, тож зараз триває збір коштів, аби повернути позичене. Кожен охочий може долучитись до цього процесу, детальніше про це тут.

 

Навіщо?

За весну-літо цього року волонтерам вдалося простерилізувати уже понад 80 чотирилапих безхатченків міста, тож тепер ці тварини не приноситимуть потомство, а волонтерам не доведеться шукати ще більше домівок для кожного цуценяти чи кошеняти. Відтак, число безпритульних тварин не зростатиме, а волонтери більше займатимуться прилаштуванням уже дорослих тварин, аби кожен чотирилапий потрапив у люблячу родину.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий