Кампанія «Прихистіть» у Львові відбувається успішно – щотижня кілька безпритульних собак знаходять дім

ЛКП «Лев», яке після оновлення стало стерилізаційним центром, зараз скеровує багато ресурсів, аби прилаштовувати безпритульних собак у родини. Як говорять на підприємстві, ЛКП «Лев» не є міським притулком для тварин, тож одна із головних цілей – знаходити люблячі родини для тих чотирилапих, які залишились на вулиці.

11902569_1629182784006198_8908261837525589710_n«Львів’яни стали частіше забирати додому безпритульних собак», – говорить директор ЛКП «Лев» Олег Мацех в ефірі одного з телеканалів. «Собаки не мають бути на вулиці і цей процес прилаштування виріс в рази. В тиждень в нас вісім собак прилаштовують. Щонайменше чотири собаки. Раніше такого ніколи не було. І зараз цей процес дуже активізувався», – додав Олег Мацех.

Вперше у місті вдалося зробити масштабну кампанію із соціальною рекламою на білбордах та сітілайтах. Кампанія «Прихистіть» реалізується в ЛКП «Лев» у межах проекту технічної допомоги Європейського Союзу «S.O.S. – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ». Мета кампанії — прилаштувати безпритульних собак у сім’ї, повернути викинутим на вулицю тваринам теплий дім.

Компанія «Kormotech» підтримує позитивні зміни, які відбуваються на ЛКП «Лев» та забезпечує вихованців підприємства, які знаходяться там на карантині, якісними кормами власного виробництва, аби всі вони були здоровими, ситими і щасливими.

 

Як це працює?

Безпритульні собаки, відловлені на вулицях міста, потрапляють у ветеринарно-стерилізаційний центр ЛКП «Лев». Тут вони отримують всю необхідну медичну допомогу. Також собак тут стерилізують, вакцинують комплексною вакциною, кліпсують і чіпують – таким чином тварини потрапляють до бази даних безпритульних тварин у місті.

Здорові собаки після усіх цих маніпуляцій готові до прилаштування. ЛКП «Лев» тепер працює щодня з 8.00 до 20.00 год без вихідних за адресою: вул. Промислова, 56; тел.: 252-30-41.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий