Київ – місто піклування про чотирилапих: у столиці хочуть збудувати сучасний центр захисту тварин

Нарешті захистом тварин у Києві займатимуться не лише волонтери, а й спеціалізований центр! Саме такі плани має міська влада, яка анонсувала відкриття сучасного Центру захисту тварин.

Мер Києва Віталій Кличко вже доручив зробити усе необхідне для забезпечення фінансування та початку робіт з проектування та будівництва сучасного Центру захисту тварин у столиці. Для цього навіть було підписане окреме доручення. Більше того, на міські притулки будуть виділені кошти із столичного бюджету.

«Київ – територія толерантного ставлення і піклування про тварин. Цього року на утримання громадських притулків столиці з міського бюджету ми виділимо 800 тисяч гривень, що майже вдвічі більше, ніж минулого року. Також місто починає проектування та будівництво сучасного Центру захисту тварин – з гідними умовами утримання, з повноцінним харчуванням, ветдопомогою. Цього року будуть здійснені проектні роботи, а з наступного розпочнеться будівництво», – зазначив Віталій Кличко.

Загалом, за словами мера, для реалізації заходів щодо створення сприятливих умов для співіснування людей та тварин у місті, проведення вакцинації та стерилізації тварин, забезпечення просвітницької діяльності та функціонування профільних комунальних підприємств у бюджеті міста на цей рік заплановано близько 20 мільйонів гривень.

А як ми писали раніше, нещодавно міська влада підтримала петицію про надання вуличним котам спеціального статусу, який закріпить за ними право селитись на горищах та у підвалах будинків.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий