Київська влада розгляне петицію про визнання котів частиною екосистеми столиці!

Гарні новини! Петиція про визнання котів частиною екосистеми Києва набрала трохи більше потрібної кількості підписів! Який наступний крок, читайте далі!

По-перше, щиро дякуємо усім, хто долучився до підписання такої важливої для чотирилапих петиції! Вона набрала понад 11 тисяч підписів!

Згідно із інформацією на сайті петицій, вчора, 8 лютого, мер Києва Віталій Кличко доручив розгляд петиції спеціальній комісії.

«Київський міський голова Віталій Кличко доручив (доручення  від 08.02.2017 №08/КО-1513 (п)) постійній комісії Київської міської ради з питань екологічної політики, постійній комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) розглянути електронну петицію в установленому порядку», – йдеться на сайті.

Як ми уже розповідали, така ідея не є новою чи унікальною, адже коти офіційно є частиною екосистеми у Варшаві.

Чотирилапі є природніми санітарами і рятують мешканців міста від гризунів, регулюючи природнім чином їхню популяцію. Авторка петиції Вікторія Кирилюк зазначає: «Останнім часом в столиці нашої країни спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий