Коли у Львові запрацює унікальний Центр адопції тварин

Не секрет, що Львів у плані ставлення до тварин може дати гідний приклад усім українським містам. Більше того, вже за місяць у Львові запрацює зовсім новий Центр адопції тварин.

У Львівській міській раді обіцяють, що новий центр відкриється уже в травні, до Днів міста. ЛКП «Лев» активно проводить роботи із завершення будівництва Центру адопції, який забезпечить прилаштування безпритульних собак і тварин, що потрапляють на підприємство з вулиці.

«Ми обшиваємо фасад Центру і згодом будемо штукатурити. Всередині вже підведено світло, найближчим часом будемо проводити сантехніку. Чекаємо на скляну вітрину, яка має прийти в кінці квітня. Тобто внутрішні роботи вже практично на фінальній стадії, зараз проводимо зовнішні роботи. Десь наприкінці квітня разом зі скляною вітриною будуть також встановлювати сонячні батареї. Попри вищеперелічені роботи, ми займаємось підбором меблів та речей у котячу кімнату у Центр адопції», – розповіли у ЛКП «Лев».

У минулому році через ветеринарний комунальний Центр ЛКП «Лев» пройшло 1238 тварин, 450 з яких були прилаштовані у сім’ї. У 2017 році вже 275 тварин пройшло через Центр, 70 з яких ми також прилаштували.

Приміщення Центру адопції буде складатись з трьох частин: кімната для тварин; місце для мертвих тварин та безпосередньо сам Центр адопції, де всі охочі зможуть прийти, обрати домашнього улюбленця. З тваринкою бажаючий зможе проводити час, гуляти, спілкуватися, таким чином адаптувати її до себе та згодом написати заяву на адопцію (усиновлення)», – розповіла директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий