Компанія Kormotech підтримає курси підвищення кваліфікації для українських ветеринарів

31 жовтня у Києві відбудуться курси підвищення кваліфікації від Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин Інститут USAVA і WSAVA CE 2015 (WSAVA Continuing Education – WSAVA CE).front-big-44_14013451870

Цю конференцію з теми «Цитологія в практиці. Як отримати щось краще?» організовує Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин. Програма буде проводитися англійською мовою з синхронним перекладом на російську мову.

Конференція торкається загальних питань цитології, доповіді будуть базуватися на презентації клінічних аспектів цитології. У слухачів буде можливість взяти активну участь у дискусії, відповідаючи на запитання лектора за допомогою клікерів.

Компанія Kormotech в рамках своєї підтримки розвитку вітчизняної ветеринарії та фелінології підтримує проведення конференції, аби українські спеціалісти мали змогу отримати професійний досвід у ветеринарів міжнародного рівня.

Лектором стане Balázs Szladovits, DVM, MRCVS, FHEA, (VetEd) PGCert, дипломант ACVP, Університету штату Міссурі, м. Колумбія. Balázs – випускник факультету ветеринарної медицини Університету Святого Іштвана, м. Будапешт, Угорщина. Після закінчення університету він закінчив інтернатуру з лікування внутрішніх хвороб дрібних тварин і залишився працювати клінічним інструктором на кафедрі внутрішніх хвороб своєї alma mater. Отримав стипендію Фулбрайта для навчання на кафедрі медицини та хірургії Коледжу ветеринарної медицини Університету штату Міссурі, м. Колумбія. Потім він закінчив післядипломну підготовку з ветеринарної клінічної патології в Університеті штату Канзас. Поступив на роботу в Королівський Ветеринарний Коледж в січні 2006 р. і в даний час є старшим лектором з клінічної патології.

Місце проведення заходу – м. Київ, пр. Перемоги, 84, конференц-зал «Нивки-хол» (станція метро «Нивки»). Детальніше про реєстрацію дізнайтесь тут: (0482) 32-46-82, 050-336-98-10; e-mail: usava@ukr.netusava.org.ua

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий