Компанія Kormotech привезе польського професора для обміну досвідом з вітчизняними ветеринарами

Розвиток української ветеринарії – один із пріоритетних напрямків соціальної роботи компанії Kormotech. Саме тому компанія виступить спонсором доповіді польського професора ветеринарії Яцека Стерни в рамках ХIV-го Міжнародного конгресу спеціалістів ветеринарної медицини в Україні, який відбудеться  6-7 жовтня 2016 року.

Професор Стерна спеціалізується на ветеринарній хірургії: лікування захворювань хребта і спинного мозку, а також коліна. У Києві він презентує українським ветеринарам доповідь на тему «Пластика великогомілкової кістки у лікуванні розриву передньої хрестоподібної зв’язки, а також інші методи лікування».

Яцек Стерна викладає на факультеті ветеринарної медицини Варшавського сільськогосподарського університету, є практикуючим фахівцем і  автором 80 наукових робіт з ветеринарії.

Водночас, під час заходу компанія презентує нове покоління свого суперпреміального бренду Optimeal. Його широкий асортимент створено згідно з останніми світовими трендами в сфері харчування тварин. Новинки ідеально підійдуть тваринам, господарі яких сповідують філософію досконалості у всіх сферах життя. Адже філософія бренду Optimeal – досконалість через харчування. Родзинкою продуктів є беззернова лінійка та харчування для собак мініатюрних порід.

Інформаційна довідка:

Kormotech – перша українська компанія, що пропонує світу високоякісне харчування для котів та собак (стандарти ISO 22 000, FSSC 22 000, Єврономер). За 12 років існування компанія – завоювала 31% ринку та вийшла на ринки Європи, Азії та Африки. Компанія є соціально відповідальною, тому розвиває культуру ставлення до тварин в нашій країні, та, зокрема ветеринарну галузь в межах Проекту розвитку ветеринарії та фелінології в Україні. В рамках цього напрямку Kormotech долучається партнерською підтримкою до ключових освітніх та наукових заходів, що проводяться для українських фахівців ветеринарії.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий