Kormotech – у ТОП-50 Європи!

Одне з найавторитетніших ділових видань у галузі харчування тварин «Petfood Industry WATT Global Media» опублікувало списки топ-50 компаній-виробників корму в світі та Європі. Вперше, посівши 30 позицію, у цей перелік потрапила українська компанія «Kormotech».

Цікавим є той факт, що зі Східної Європи там присутні лише 3  компанії:  Kormotech (Україна), PPF (Угорщина) та Vafo Praha (Чехія). Представників найближчої до нас Польщі в переліку немає, а левову частку щаблів обіймають представники Західної Європи.

«Головними драйверами успіху є, без сумніву, висока якість продукції, орієнтир на європейські стандарти, професійність, чесність та відкритість нашої команди. За останні 2 роки продукти компанії почали підкорювати Західну Європу. На сьогодні плануємо перші відвантаження до Бельгії та Королівства Нідерланди», – розповідають у компанії «Kormotech».

Станом на червень компанія експортує продукцію у 18 країн світу, у тому числі – в Азію та Африку.

Інформаційна довідка:

Компанія «Kormotech» понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя тварин в Україні кращим. Компанія була ініціатором проекту гуманної освіти  «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії та Львівської міської ради. Також компанія долучилась спонсорською підтримкою до відкриття Першого тренувального майданчику для собак у Львові.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий