«Кормотех» допоможе навчати українських ветеринарів працювати із сучасним обладнанням

«Кормотех» допоможе навчати українських ветеринарів працювати із сучасним обладнаннямВже цими вихідними у Львові пройдуть практичні курси для українських лікарів ветеринарної медицини та студентів. Ця програма реалізується в рамках проекту «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями» за підтримки компанії «Кормотех», вітчизняного виробника раціонів для тварин.

Це унікальна для України програма, адже в ході навчання фахівці мають можливість не лише отримати теорію, а й попрактикуватись на сучасному обладнанні. Практичні курси триватимуть два дні, а навчання там безкоштовне.

Вони відбудуться на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, а лекторами виступатимуть лікарі ветеринарної медицини з Польщі.

«П’ять таких дводенних семінарів пройшло у нас в травні, тож ми уже навчили понад 200 фахівців на цих курсах, – розповідає куратор проекту, кандидат ветеринарних наук, доцент Ігор Максимович. – Ми не очікували, що наш проект стане настільки популярним, бо зараз до нас на навчання приїжджають ветеринари з Києва, Харкова, Сум, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська та Рівного. Важливо також, що у нас є така динаміка, що чим далі, то тим більше практикуючих ветеринарів хочуть відвідати такі наші курси. Це дуже важливо, адже оце обладнання, яке ми отримали по програмі, воно передове для України, а наші лектори приїжджають зокрема з Польщі». За словами Ігоря Максимовича, проект таких коротких занять зацікавив багатьох фахівців, тож підтримка з боку бізнесу – дуже важлива.

«Ми вирішили підтримати такий проект і надалі його підтримуватимемо, адже такі теоретичні, а головне практичні заняття допоможуть підвищити рівень сучасної ветеринарії, – говорить Катерина Ковалюк, менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії  «Кормотех». – Ми вважаємо здоров’я домашніх улюбленців великою цінністю, тож будемо і надалі сприяти поступу вітчизняної ветеринарії».

Найближчий семінар пройде 3-4 липня на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Участь у ньому безкоштовна. Про наступні набори на подібне навчання ми  повідомлятимемо на своєму блозі «Kormotech & Соціум».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий