«Кормотех» і дресирувальний центр Veska передали в Національну гвардію 5 цуценят для служби

передача цуценят в нацгвардію14 квітня Південне територіальне управління Національної Гвардії України поповнилося щеням, яке після тренувань стане службовим собакою. Всього ж силами компанії №1 у сфері харчування тварин «Кормотех» і Спортивно-дресирувального центру Veska Нацгвардія поповнилася п’ятьма чотирилапими «новобранцями».

Вчора ветеринар Тетяна Авербух провела медичний огляд нових «бійців», який показав, що всі здорові і готові до тренувань. Через рік-півтора ці малята стануть службовими собаками, які шукатимуть вибухівку.

У Нацгвардію були передані 3 дівчинки і 2 хлопчики породи Німецької та Бельгійської вівчарки. Саме ці породи вважаються найкращими для служби.

«Спочатку з робочих собак, які підходили б за всіма умовами на цю службу, було тільки чотири, – каже інструктор-кінолог Спортивно-дресирувального центру«Veska»(Одеса)  Олексій Коваль. – На цей момент знайшли ще одного цуценяту, дівчинку німецької вівчарки. Їй зараз півтора місяця, малятко пройшло всі тести і підійде для служби. Таким чином, 4 цуценяти були придбані компанією «Кормотех», а останній придбаний силами Спортивно-дресирувального центру «Veska», так як в нашому розпліднику поповнення ще немає. Цуценя вибрали в іншому одеському розпліднику, з 27 інших, які зараз там ростуть, тільки ця дівчинка успішно пройшла всі необхідні тести. Ця собака найкраще підходить для завдань, які перед нею будуть ставити на службі».

передача цуценят та корму для них в нацгвардіюКрім самих чотириногих «бійців» Нацгвардія отримала місячний запас корму «Клуб 4 лапи» для кожного щеняти, 5 мисок і запас глистогінних препаратів і вітамінів для малюків від друга центру «Veska» Дмитра Єгрієва, повідці, нашийники та іграшки від мережі магазинів «Містер Дог».

У всіх «новобранців» імениті батьки – вони були елітними поліцейськими собаками в Європі. Тепер кінологи Центру займатимуться з цуценятами і навчатимуть їх виконувати свої обов’язки на службі. 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.