Коти – частина екосистеми Києва. Долучайтесь до підписання петиції!

У Києві вимагають визнати вуличних котів частиною екосистеми міста. Небайдужі мешканці української столиці створили петицію до міської влади, аби захистити чотирилапих, визнавши їх частиною екосистеми міста.

Долучайтесь до підписання петиції тут.

До завершення збору підписів залишається понад 80 днів. За цей час необхідно зібрати ще близько 6 тисяч підписів (загалом для розгляду петиції міською владою необхідно зібрати 10 000 підписів).

Як зазначає авторка петиції Вікторія Кирилюк, визнання котів частиною екосистеми міста допоможе захистити чотирилапих. «Останнім часом в столиці нашої країни спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель, – говорить авторка петиції. – З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства. Взявши за приклад практику м. Львова, м. Варшави та інших європейських міст, слід дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природньої дератизації – знищення гризунів, що є розносниками багатьох інфекцій».

Втім, у петиції йдеться також і про гуманне регулювання чисельності котів. «Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. Що потрібно зробити? Відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями Києва – повноправними вільними жителями, – говорить Вікторія Кирилюк. – Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Києву – бути гуманним до тварин містом!»

Долучайтесь до підписання петиції за посиланням.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий