ЛКП «Лев» закликає львів’ян прихистити безпритульних тварин

У Львові стартувала масштабна інформаційна кампанія «Прихистіть!». Основна мета такого інформування – знайти дім або опікуна для всіх безпритульних тварин у місті. 11889609_1625357341055409_3233246283164384734_n
У Львові розмістять щонайменше 20 таких соціальних білбордів.
Нагадаємо, що початком цієї кампанії стали трансляція аудіо- та відео- роликів під гаслом “Прихистіть! Вони такі ж, як і ми!”.Наступним кроком буде реклама в маршрутних таксі.

Директор ЛКП «Лев» Олег Мацех пояснює, що для вирішення проблеми безпритульності у Львові треба змінити ставлення до ситуації, ставлення до тварин на вулиці. «Безпритульні тварини – наслідок вчинків людей, тому ми маємо змінити бачення цієї проблеми», – говорить він. Для цього необхідно виховати відповідальних власників.

Раніше у планах ЛКП «Лев» був ще один цікавий проект – відкриті уроки а школах, на яких працівники підприємства розповідали би, що означає бути господарем для тварини, яка це відповідальність і чому деякі тварини змушені жити на вулиці. Компанія Kormotech вже розробила Кодекс господаря,

який є практичним посібником для відповіді на запитання про відповідальність людини перед твариною. Тож, Кодекс господаря вкрай корисний, якщо ви лише думаєте завести тварину і зважуєте всі «за» і «проти».

ЛКП «Лев» вже провело соціологічне дослідження щодо рівня свідомості львів’ян щодо поводження з тваринами, також у місті почалося чіпування чотирилапих безхатченків, а на самій території ЛКП  триває масштабний ремонт. Компанія Kormotech працює у партнерстві з ЛКП «Лев», аби зробити Львів безпечним для тварин і людей.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий