Львів’ян закликають долучитись до щорічного підрахунку безпритульних собак

Кожного літа ЛКП «Лев» разом з небайдужими львів’янами ділять місто на сектори та рахують чотирилапих, що живуть на вулиці. Це необхідно, щоб запланувати подальшу роботу підприємства. Цьогоріч підрахунок відбуватиметься з 3 по 5 серпня за допомогою спеціального мобільного додатку. Станом на сьогодні бракує 36 волонтерів.

Волонтери, що долучаться, зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину, додавши GPS-мітку місця її перебування та візуальний опис.

Детальніше про те, як стати волонтером, читайте за посиланням: https://goo.gl/BMvxsE

Зареєструватися, аби допомогти підрахувати собак можна тут: https://goo.gl/kvEDNv

Додамо, що з моменту приходу нового керівництва відбулися радикальні зміни в роботі місцевого комунального підприємства «Лев». Уже з початку 2017 нові домівки знайшли 220 собак та 24 коти, а 81 загублену тварину повернули додому. Окрім того, у Першій Комунальній Клініці, що функціонує на базі підприємства, ветеринарні послуги різного профілю надали двом сотням безпритульних тварин та сотням власницьких.

Компанія Kormotech уже другий рік забезпечує підопічних ЛКП харчуванням власного виробництва, а також реалізовує спільні з підприємством соціальні проекти.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий