Львів’яни створили онлайн-базу для обліку та допомоги бездомним тваринам

Передовий проект з повної бази тварин розробляють зараз у Львові. Команда стартапу AnimalID задалася масштабної метою: ідентифікувати всіх тварин. Якщо точніше – створити глобальну онлайн-платформу ідентифікації як домашніх, так і безпритульних тварин, об’єднати на ній кінологів, ветеринарів, притулки, владу, власників. Одна з цілей – облік домашніх і зменшення числа бездомних тварин на рівні міста і країни.anid

В Україні більшість сервісів, над якими працює стартап, безкоштовні, заробляти планують на ринку США і Європи. Основний проект стартапу – онлайн-база ідентифікації тварин, яка зараз в таких містах як Львів, Луцьк, Чернівці, Херсон, працює вже на муніципальному рівні, як міський реєстр тварин. Скоро її планують запустити і в Києві.

Команда розробила і додаток для обліку бездомних тварин. «Він розроблений за методикою найбільшої міжнародної зоозахисної організації WSPA. Місто розбивається на сектори. Волонтер протягом певного часу ходить по сектору і додатком фотографує тварин. Додаток разом з фото бере GPS локацію і створює профіль в animal-id.info», – розповідає співзасновник проекту Василь Дуб.

Таким чином створюється геолокаційні карта і аналітика популяції безпритульних тварин. В результаті підрахунку міжнародна організація Nature Watch дає рекомендації місту, як ефективно вирішувати питання з безпритульними тваринами.

А тим часом львів’ян запрошують висловити свої побажання та пропозиції щодо нових правил реєстрації домашніх тварин. Детальніше про це читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий