Львів задав тон відповідального ставлення до тварин усій Україні!

Днями у місті Лева прийняли нові правила утримання домашніх тварин. Тепер усі собаки міста мають бути зареєстровані, носити відповідні жетони з кодами, а власники мають прибирати за своїми улюбленцями.

У місті вже встановили перші 40 станцій для прибирання за собаками. Всі вони розташовані на Сихові завдяки громадській ініціативі Dog-Friendly City. Тож нарікати на відсутність інфраструктури мешканцям району не доводиться.12887322_1074811072557976_403040026_o

Активна громада міста пішла ще далі, аби скоріше привчити власників тварин піклуватись про своїх чотирилапих та оточуючих людей та змусити прибирати за власними собаками. Активні громадяни Львова створили петицію до міської ради із вимогою штрафування за недотримання цієї норми. За місяць петиція набрала необхідну тисячу голосів і тепер має потрапити на розгляд місцевій владі.

«…Я пропоную господарям тварин (псів, котів і так далі) прибирати за своїми тваринами, а власників тварин, які відмовились прибирати екскременти чотирилапих штрафувати в розмірі 1000 гривень. В даному випадку місто стане чистішим, як в інших країнах світу, і буде наповнюватись бюджет міста», – говорить автор петиції Антон Петрусевич.12421710_1074811069224643_1627066968_n

А поки львівська громада очікує на розгляд петиції владою, такий еко-досвід переймає українська столиця. Натхненні львівським поступом, кияни створили власну петицію до місцевої адміністрації із вимогою контролювати прибирання за тваринами.

«Львів зміг зібрати підписи під петицією про введення штрафів для власників тварин, що не прибирають за своїми улюбленцями! А чи зможе Київ? – говорять організатори. – Не лінуйся і підпиши нашу петицію до столичної влади!»

Щоправда, ця петиція має набрати 10 тисяч голосів. Вже понад 2 тисячі мешканців столиці поставили там свій підпис.

Хочемо нагадати, що прибирання за своїми улюбленцями – це вияв поваги до себе, своєї тварини та міста, у якому ви живете. Культура прибирання вже давно існує у цивілізованих країнах, тож це один зі шляхів європейської інтеграції України. Сподіваємось, львівський приклад покаже всій Україні, що прибирати за своїм улюбленцем – легко і правильно!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий