Львівським безпородним собакам влаштують конкурс талантів

Виставка безпородних собак «ПростоПес – не просто друг» скоро відбудеться у Львові! 20 серпня, у Міжнародний день безпритульних тварин на території Першого тренувально-вигульного майданчика для собак у Львові відбудеться унікальна подія, де щасливі власники безпородних собак зможуть показати своїх прекрасних улюбленців.13872981_513634948840896_86616499704158406_n

Організовує виставку проект Dog-Friendly City, і це перша така подія у Львові. Зареєструватись на участь у такій чудовій виставці необхідно до 6 серпня заповнивши онлайн-форму.

Для чотирилапих учасників виставки передбачені цікаві конкурси талантів. Собаки матимуть змогу позмагатись у виконанні команди «Голос!», різних видах аджиліті, дог-фрісбі, бігу із господарем, подоланням перешкод і навіть поїданням корму на час! Організатори обіцяють також приз за найкумеднішу історію про чотирилапого улюбленця, а також подарунок за найкращий костюм.

Можливо, талант вашого собаки дуже особливий? Наприклад, він чудово підспівує музиці чи може височенно стрибати? Тоді точно реєструйтесь, адже і для таких талановитих песиків організатори приготували багато призів!

У вас ще немає собаки? Тоді обов’язково приходьте на виставку, аби подивитись, які талановиті та кумедні ці чотирилапі! Ви точно матимете, за кого повболівати! Виставка безпородних собак «ПростоПес – не просто друг» відбудеться на території Першого тренувально-вигульного майданчика для собак у парку ім. Івана Франка 20 серпня.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий