Львівський ветеринарний університет навчає вітчизняних спеціалістів на передовому обладнанні

У кінці липня закінчився один із етапів спільного проекту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Люблінського природничого університету, протягом якого українські ветеринари мали можливість навчитись працювати із новітнім діагностичним обладнанням.Компанія Kormotech допоможе ветеринарному університету у Львові виграти освітній грант

Проект  «Створення ветеринарної школи передових методів діагностики зі спеціалізованими лабораторіями» став можливим завдяки гранту від Європейського Союзу, який покрив витрати на придбання новітньої техніки. Українські ветеринари протягом двох років мали можливість безкоштовно навчатись у створених лабораторіях. «На цьому діяльність нашого проекту не закінчиться, ми просто хотіли зробити такий захід, аби відзначити новий етап, – говорить куратор проекту, кандидат ветеринарних наук, доцент Ігор Максимович. –  Протягом цих років на базі нашого університету проводилось навчання українських ветеринарів на новітньому обладнанні, яке ми отримали від партнерів. Ми будемо продовжувати такі практичні курси і далі».

Заходом-закриттям стала науково-практична конференція, присвячена обговоренню актуального стану інфекційних захворювань в Україні, а також методам їхнього лікування згідно зі стандартами ЄС.

Унікальний досвід

Завдяки цьому проекту Львів отримав унікальне для України обладнання, загальна вартість якого складає близько 4 мільйонів гривень. До Львова доправили 13 найсучасніших ультразвукових приладів. Серед отриманого обладнання є й шість переносних автономних систем, що дають можливість максимально наблизити лікаря до нетранспортабельних пацієнтів, здійснити швидку діагностику.

Кращого обладнання жоден український ВНЗ аграрно-ветеринарного чи навіть медичного профілю, за словами начальника міжнародного відділу університету Василя Стефаника, на сьогодні не має: «Образно кажучи, ми з велосипеда відразу пересіли на «мерседес».

Під час церемонії закриття Василь Стефаник начальник міжнародного відділу львівського університету та Станіслав Вінярчик – декан факультету ветеринарної медицини люблінського університету підсумували результати проведеної роботи. Завдяки гранту було закуплено обладнання та проведено ряд навчань за допомогою цих пристроїв. Завдяки практичним курсам, досвід роботи із новітнім обладнанням отримали ветеринари зі Львова, Києва, Харкова, Сум, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська та Рівного. Дві таких навчальних сесії ще мають відбутись цьогоріч, про що ми неодмінно повідомимо.

Компанія Кормотех планує долучитись до написання нового проекту, аби подати його на розгляд міжнародним донорам.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий