Макіївські покинуті тварини отримали місячний запас корму завдяки всеукраїнській ініціативі

 

Макіївські покинуті тварини отримали місячний запас корму завдяки всеукраїнській ініціативі

партія 2 Макіївка  Покинуті тварини, які перебувають у макіївському міні-притулку, днями отримали 176 кілограмів (16 мішків) корму, а це приблизно 2200 порцій раціонів. За словами працівників притулку, для тамтешніх вихованців, а це 53 коти і 12 собак, такої партії кормів вистачить на місяць, якщо годувати без інших прикормів.

Вікторія Морева, організатор міні-притулку, розповідає, що зараз тварини “розселені” по двох приватних будинках і квартирі. “У мене зараз живе багато котів, виходить, я до них “підселена”, а не вони до мене. На вулиці стає холодніше і тварин ліпше обігрівати у квартирах та будинках, бо на опалення окремого приміщення просто немає коштів, – говорить Вікторія. – Величезна вдячність за таку ініціативу, я не знаю, що б ми робили без подібної допомоги, ми отримали 13 мішків корму для котів і ще 3 мішки корму для собак, а це по 11 кг у мішку. Такої кількості кормів нам вистачить на місяць. Наш притулок за останні місяці розширився вдвічі, раніше у нас було лише 25 тварин, а тепер привозять ще і ще, і треба, щоб вони не голодували! До того ж, ми помітили таку цікаву річ, що коли миски із кормом повні, то коти їдять не надто багато, а коли миски вже порожніють, коти починають багато їсти, напевно, бояться, що харчів не вистачить для всіх…”

В рамках всеукраїнської ініціативи “Не залишай нас в АТО”, яку організував український виробник кормів для тварин компанія “Кормотех”, на Донеччину було передано чергові 2 т сухих кормів (“Гав!”, “Мяу!”, “Клуб 4 Лапи”). Зараз ці корми отримали тварини із донецького притулку “ПІФ”, а також низки більш дрібних притулків у зоні АТО.

За словами організатора акції, “Не залишай нас в АТО” покликана допомогти власникам та опікунам тварин у Донецькій та Луганській областях нагодувати чотирилапих, адже волонтери, що працюють із тваринами в цих містах, акцентують увагу на проблемі забезпечення харчами. У ході ініціативи планується відправляти у зону АТО не менше 3 000 порцій раціонів щотижня.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.