Маленька важлива перемога!

Друзі, вітаємо усіх із маленькою перемогою і дякуємо кожному, хто долучився до чудової ініціативи волонтерів Добропільського товариства «Вірність» щодо підписання петиції за визнання котів частиною екосистеми міста!

Небайдужі зібрали усі необхідні 200 підписів, аби міська влада Добропілля розглянула петицію волонтерів про визнання котів частиною екосистеми міста! Це потрібно для того, аби за котами закріпили право селитись на горищах будинків та у підвалах, аби боротись із гризунами.

Для цього коти мають отримати спеціальний статус, офіційно стати частиною екосистеми м. Добропілля (за практикою м. Києва, м. Львова, м. Варшави). При цьому, волонтери наголошують, що цей статус дасть котам більше захисту від тих, хто намагається винищити вуличних тварин.Не забули зоозахисники і про регулювання популяції вуличних котів у місті, а саме проведення заходів з гуманної біостерилізації та вакцинації. Пілотний проект зі стерилізації безпритульних тварин уже був реалізований у Добропіллі, відтак, міська рада має механізм співпраці із громадським сектором в питанні гуманного регулювання чисельності вуличних котів.

Дякуємо всім, кому небайдужа доля тварин, за те, що долучились до підписання петиції! Після завершення процедури підписання, міська влада розгляне петицію, аби винести рішення по цьому питанню. Пересвідчитись, що всі підписи зібрано, можна тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий