«Маленький принц. Львів, що любить тварин»: наші партнери і друзі

Проект «Маленький принц. Львів, що любить тварин» готувала до реалізації група експертів та партнерів. Відтак, аби переконатись, що експериментальний шкільний курс розробляли фахівці своєї справи, пропонуємо ближче познайомитись із тими, хто реалізовує цей пілотний проект.

Ініціатором стала компанія Кормотех, яка протягом останніх років опікується кількома соціальними проектами. Компанія уже встигла передати понад 30 тонн безкоштовних кормів у притулки, евакуйовані із зони АТО, підтримати низку освітніх ветеринарних проектів, а також розробити унікальний для України «Кодекс господаря». Усі ці дії покликані для того, аби співжиття людей і тварин у міських умовах ставало дедалі більш гармонійним, аби чотирилапих не виганяли з дому, а тих, хто не має родини, прилаштовували. Відтак, уроки гуманної освіти – логічне і вкрай важливе продовження цієї роботи, спрямованої на розвиток людських цінностей.

Управління освіти Львівської міської ради в особі Львівського Навчально-методичного центру радо підтримало таку ідею і взялося за розробку методичних матеріалів, за якими і буде проводитись курс. На цьому етапі враховувався вік дітей, які проходитимуть уроки гуманної освіти; аби зробити матеріали доступними і цікавими, були створені спеціальні посібники і зошити. Водночас, освітяни розробили програму тренінгу для вчителів зоології, які і стануть викладати гуманну освіту у львівських школах. В результаті, оцінивши усі методичні матеріали, управління освіти ЛМР погодило проведення пілотного курсу у 16 школах Львова.

Безцінні консультації, що базувались на європейських взірцях, для розробки курсу були надані ГО «Інститут Гуманної Освіти». Експерти допомогли розробити необхідні матеріали, адже займаються питанням гуманної освіти протягом багатьох років і переймають європейський, зокрема, британський, досвід такого навчання.

ЛКП «Лев» стало партнером проекту, аби наочно показати дітям важливість гуманного ставлення до тварин. Упродовж навчального курсу школярі матимуть можливість відвідати підприємство,  аби побачити наслідки безвідповідального і жорстокого ставлення до тварин, через яке чотирилапі опиняються на вулиці і стають змушеними виживати у важких умовах.

В результаті курсу, який складатиметься із чотирьох уроків та екскурсії на ЛКП «Лев», діти зможуть засвоїти, що означає гуманність і відповідальність щодо тварин. Після такого пілотного проекту організатори зберуть відгуки від освітян і школярів, аби в результаті зробити програму максимально цікавою, пізнавальною та близькою для дітей, бо вже у травні цього року вона з’явиться в усіх школах Львова.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий