«Маленький Принц»: як львівських освітян вчать проводити уроки гуманності

Вчитель – дуже важлива ланка проекту гуманної освіти «Маленький Принц. Львів, що любить тварин». Саме освітяни запалюють вогнем знань серця школярів, тож етап тренінгів для вчителів є одним із найважливіших у проекті.

Детальніше про те, що вивчають вчителі на цих тренінгах, як вони організовані та з якими емоціями освітяни завершують своє навчання, дивіться у нашому відео!

Ініціаторами проекту є компанія Kormotech та Департамент гуманітарної політики ЛМР, в особі НМЦО. Партнерами проекту є Академія гуманної освіти, фонд  Dog Trust та ЛКП «Лев».

В лютому-квітні команда спеціалістів від компанії Kormotech, методистів НМЦО, ветеринарів, фахівців з гуманної освіти та зоопсихологів провели вже 8 тренінгів для вчителів біології міста Львова. Вони триватимуть до середини травня, після чого вчителі понесуть свої знання семикласникам. А допомагатимуть їм у цьому спеціально розроблені робочі зошити (із інноваційними вправами, завданнями та великою кількістю ілюстрацій) та навчальні посібники.

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Первинно, компанія була ініціатором проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії Kormotech та Львівської міської ради.

Навчально-методичний центр освіти м. Львова знаходиться у структурі Управління освіти Львівської міської ради. Основною метою діяльності НМЦО є методичне та інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, організація навчально-методичної роботи у загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладах. НМЦО розробив методику освітнього курсу для шкіл Львова.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий