Міста, що люблять тварин: у Львові провели тренінг для освітян з усієї України

24-25 листопада у Львові відбувся дводенний тренінг освітньо-просвітницького проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин»

20171124_144910

Спеціальне навчання пройшли директори шкіл, вчителі біології, соціальні педагоги та зоозахисники з різних областей України. Упродовж двох днів учасники опанували методику викладання за програмою «Маленький Принц. Львів, що любить тварин». А також отримали Учасники тренінгу отримали пакети матеріалів (посібник та зошит). Це інноваційний проект для школярів. Він об’єднує однодумців для реалізації кроків зі збереження довкілля і гуманного ставлення до тварин і відповідає Концепції Нової української школи. Курс висвітлює ідеї турботи про тварин і сприяє налагодженню контактам із однодумцями для реалізації кроків зі збереження довкілля і гуманного ставлення до чотирилапих. 

«Тренінг розрахований на освітян, але його також відвідали зоозахисники. А саме ці люди є найпотужнішою рушійною силою для змін у ставленні до тварин в українському суспільстві. Завдяки їм рятують чотирилапих, змінюють інфраструктуру у містах, ініціюють ключові законопроекти. Вони допомагають втілити в життя цей освітньо-просвітницький проект у своїх областях», – розповідає координаторка проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» Катерина Ковалюк.

Проект успішно реалізують у львівських школах з 2016 року завдяки Навчально-методичному центру освіти та компанії «Кормотех». Курс інтегрували у навчально-виховний процес на біології для 7 класів у форматі уроків-узагальнень на тему «Поведінка тварин».  

Довідка

Організатори тренінгу: компанія «Кормотех», Навчально-методичний центр освіти м. Львова. 

«Маленький принц. Львів, що любить тварин» – інноваційний освітній проект, який вчить гуманного поводження з чотирилапими. Програма розкриває теми добробуту та гармонічного співіснування з тваринами, відповідальності та жорстокості людей щодо них. Курс вчить поважати домашніх тварин і розуміти їхні потреби. Базується на досвіді Великобританії. У Львові курс започаткували у 2016 році. Проект інтегрований у шкільну програму. Чотири уроки у межах курсу зоології та одне виїзне заняття на ЛКП «Лев» проводять для усіх семикласників. Це спільна ініціатива компанії Kormotech і департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Партнерами проекту є онлайн-академія гуманної освіти, фонд Dog Trust та ЛКП «Лев».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий