Місто на Донеччині потребує допомоги для стерилізації безпритульних тварин. Долучайтесь!

Друзі, долучайтесь до допомоги в стерилізації безпритульних тварин на Донеччині. Через війну в прифронтових містах суттєво збільшилась кількість безпритульних тварин: когось викидають просто на вулицю, хтось рятується із сусідніх міст. Відтак, перед місцевими волонтерами стоїть актуальне завдання з регулювання популяції тварин. Це можна зробити єдиним гуманним способом – стерилізацією. Долучайтесь своєю допомогою!

Наші давні партнери і друзі з Добропільського товариства захисту тварин «Вірність» ніколи не перестають допомагати чотирилапим. Навіть із початком війни, коли кількість тварин збільшилась, а ресурси стали обмеженими, ці волонтери продовжують свою наполегливу працю. Зараз у місті стартує програма стерилізації безпритульних тварин і для того, аби міська влада долучилась до неї, волонтерам необхідно довести її ефективність.

Міська влада запросила спеціалістів для стерилізації, втім оплачувати цей процес на пробному етапі мають волонтери товариства «Вірність». Захисники тварин наполягають, що лише запровадивши програму «Відлов-Стерилізація-Випуск» на рівні міста, можна буде уникнути вбивства чотирилапих і домогтися гуманної регуляції чисельності вуличних тварин.

«У нас стартує пілотний (пробний) етап програми ВСВ (вилов-стерилізація-випуск). Міська влада хоче подивитися, наскільки це ефективно, запросили мобільну стерилізаційну бригаду (пересувну), забезпечують їх проїзд і проживання. Але тваринами і, головне, фінансами повинні забезпечити бригаду МИ, – звертається до небайдужих волонтери Товариства Андрій Климов. – Від цього залежить, чи приймуть потім програму на рівні міста».

За словами волонтерів, пробний етап передбачає стерилізацію тридцяти тварин (кожна операція коштує 400 грн). Відтак, загальна сума, яка необхідна, аби провести операції та показати ефективність програми – 12 тисяч гривень.

«Частину ми вже назбирали (5000 грн), решту змушені просити у небайдужих громадян», – додають у Товаристві.

Реквізити для пожертвувань: карта ПриватБанку 4149497850750565, отримувач Жидков Владислав, призначення платежу «стерилізація».

Просимо долучитись до цієї ініціативи з Добропільського товариства захисту тварин «Вірність», адже ці зоозахисники протягом останніх років намагаються ввести у місті передові європейські практики, аби тваринам і людям було комфортно жити разом.

Також Ви можете допомогти підопічним Товариства, придбавши корми для них завдяки Програмі адресної допомоги (схема допомоги за посиланням).

Заходьте за цим посиланням, замовляйте товари, які Ви вважаєте необхідними для тварин, а ми передамо їх волонтерам Товариства.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий