Місто, що любить тварин. Як львівські вчителі біології вчать дітей гуманності і вчаться самі

Львівських школярів продовжують навчати гуманному поводженню із чотирилапими. Триває інноваційний освітній проект «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Напередодні цьогорічних уроків гуманної освіти для вчителів біології проведуть тренінг з догляду за домашніми тваринами. 

 
C4P_4.05

 

У п’ятницю, 4 травня, відбудеться тренінг для вчителів біології, які мають вдома кота або собаку. Заняття на тему «Фітнес для домашніх тварин» проведе Наталія Подобрєєва. Вона є єдиною в Україні спеціалісткою з реабілітації собак, сертифікованою за програмою C. C. R. P. – Canine Rehabilitation Certificate Program – Університету Тенессі (США) та співзасновницею Школи взаєморозуміння з тваринами «Pets&People». 

Такі тренінги для освітян є ініціативою компанії «Kormotech» у межах курсу «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Попередній провели у березні. Біологи займалися із зоопсихологом Оксаною Галан. Досліджували мову тіла тварин і вчилися налагоджувати комунікацію з чотирилапими.

Упродовж травня на усіх львівських семикласників чекають уроки з циклу «Маленький принц» – 4 заняття на тему ставлення до тварин і екскурсія на ЛКП «Лев». Цей проект впроваджують у Львові з 2016 року. З 2017-го курс інтегрований у шкільну програму.  

«Маленький принц» вчить школярів гуманного ставлення до чотирилапих, гармонійного співіснування з ними, відповідальності, а також пояснює наслідки жорстокого поводження. Базується на досвіді Великобританії. Це спільна ініціатива компанії «Kormotech» і департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Партнерами проекту є Онлайн-академія гуманної освіти, фонд Dog Trust та ЛКП «Лев».

 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий