Місто, що з радістю приймає тварин з АТО, отримало запас корму для чотирилапих

собака в Красноармійську в зоні АТОПротягом десяти останніх місяців у Красноармійськ прибувають тварини-біженці з окупованих міст Донеччини. Тут чотирилапих за потреби лікують, перетримують і знаходять їм новий дім. Все це стало можливим завдяки добрим серцям місцевих волонтерів з Красноармійського товариства захисту тварин.

Тепер для ситого і щасливого життя чотирилапі отримали 250 кг сухого корму від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО». Дар’я Корх, представник товариства, розповідає, що такий подарунок є своєчасним і дуже важливим для них та їхніх «хвостиків», адже питання харчування тварин – завжди на першому місці.

Корм вже дістався майже 350 тваринам, серед яких 205 котів та 140 собак. Всі вони утримуються у Красноармійську, частина з них переселенці, а частина – місцеві.

Дарья та її кошеня в КрасноармійськуСама Дар’я переважно опікується найтяжчими з вихованців, тобто тими, хто хворіє чи був поранений в результаті боїв чи будь-яких інших обставин. «Наприклад, є в мене собака, його переїхала машина. І тепер на нього чекає 2 операції та довгий шлях одужання до того, як ми віддамо його у новий дім. І таких у мене близько двадцяти, адже на більшу кількість просто не вистачає сил і грошей, – розповідає Дар’я. – Слава Богу, 95-97% з моїх підопічних виживає. А ми беремося за найскладніші випадки».

Дар’я розповідає, що нещодавно Красноармійське товариство захисту тварин врятувало 8 цуценят з Донецька. Із великими зусиллями вдалось знайти транспорт для перевезення малюків, а також людину, яка погодилась їх перевезти. І вже п’ятеро малюків знайшли собі нові родини! «Це ми за тиждень забрали звідти 18 тварин! Ми  дуже задоволені цим результатом, бо там би вони не вижили», – говорить зоозахисниця.

Загалом же, за словами Дар’ї, майже всі тварини, які приймаються на перетримку, в результаті знаходять собі новий дім. «Ми почали свою роботу з кінця червня минулого року. Наша організація – це я з чоловіком і ще одна родина, – ділиться жінка. – Щойно почалось АТО і ми зрозуміли, що тваринами не займаються. Знаєте, просто підібрала кішку і якось само собою пішло. І зараз те, що ми можемо вчотирьох охопити – це 25-30 прилаштувань на місяць».

Дарья Корх пригощає кошенят з гуманітарного вантажу №13Варто зазначити, що й мешканці Красноармійська із розумінням ставляться до проблем тварин! Дар’я говорить, що навіть тваринки-інваліди знаходять тут люблячі родини. Наприклад, за цей час було прилаштовано трьох котів з ампутованими лапками. Люди у місті не бояться проявляти любов і турботу про таких тварин. «Я думала, що дуже важко вмовити людину прийняти і полюбити тваринку-інваліда, – зізнається Дар’я. – Але, ви знаєте, таких теж забирають і люблять їх так само сильно! Через нас і сліпенькі тваринки проходять і теж знаходять дім». За словами Дар’ї Корх за час їхньої діяльності дім знайшло близько 200 тварин!

Влітку волонтери планують відкрити притулок, а також запустити у місті програму стерилізації безпритульних тварин як найбільш гуманний спосіб регулювати їхню кількість.

Дивлячись на такий подвиг волонтерів, Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» надала для тварин Красноармійська запас смачних кормів від ТМ «Клуб 4 Лапи», «Гав!» і «Мяю!». Ми глибоко вражені роботою Товариства. Допомогти їм можна, обравши корм в інтернет-магазині zoo-ua.com  із приміткою «в АТО, Красноармійськ», або через грошову пожертву 4149 4978 2403 1621 отримувач Корх Дар’я Юріївна.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.