Місяць ситого життя. Вантаж від «Не залишай нас в АТО» доставлений!

Кожна передача корму на схід – ціла подія для команди «Kormotech & Соціум». Саме тому ми щасливі поділитися хорошими новинами!

Гуманітарний вантаж, призначений для розплідника вівчарок «ДонСніко» доставлений! Тепер усі чотирилапі вихованці мають місячний запас сухих раціонів, аби бути здоровими і активними.

Протягом усіх подій на сході «Kormotech & Соціум» підтримував розплідник, адже це унікальне місце, де вівчарок підбирають індивідуально за біоенергетичними параметрами. Власник племінного заводу, Володимир Ніщєта, розробив авторський метод оцінки потенціалу вівчарок та підбору ідеальних власників для них.

Тепер же, при активізації бойових дій по лінії розмежування, а саме там знаходиться селище Новотроїцьке, де розташований племінний завод, ситуація ускладнилася. Саме тому раціони ТМ «Club4Paws», які так люблять вівчарки з «ДонСніко», були дуже доречними. Місячний запас (а це понад 250 кг) забезпечить сите і щасливе життя тваринам.

Хочете долучитись до допомоги чотирилапим на Сході? Приєднуйтесь до Програми адресної допомоги! Читайте тут, як надати допомогу, і хто саме її потребує!

 

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech понад 12 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців. Виробничі потужності розташовані на Львівщині, де і виготовляються перші українські торгові марки кормів для котів і собак. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Понад 25 000 кг безкоштовних кормів від Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» відправлені на Донбас з листопада 2014 року. Дізнайтесь більше про соціальні проекти від «Кормотех» на нашому блозі!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий