На чемпіонаті світу з дог-пулера перемогла команда з України

43509412_1907095952713591_8631239833651511296_n

Наші чотирилапі стали найкращими серед 73 кінологічних команд з 7 країн. Про це повідомляє сайт Animal City.

Чемпіонат світу з дог-пулера відбувся вперше. Змагання провели 7 жовтня у Празі. Українську збірну представляли собаки порід Бордер-колі, Джек Рассел тер’єр, Парсон Рассел тер’єр, Фокстер’єр, Німецька вівчарка тощо. Наша команда виборола перехідний Кубок Світу, а також низку нагород в окремих дисциплінах.

Сергій Бебчик з фокстер’єром Бадою стали першими з бігу та другими зі стрибків у категорії Міні. Їхню команду визнали Мультичемпіонами Світу. 

Володимир Шпигун зі своїм улюбленцем посів друге, а Вікторія Шпигун – третє місце зі стрибків у категорії Хай-Драйв.

Катерина Головачова з вівчаркою Хельгою посіли друге місце з бігу у категорії Максі.

«Всіх власників собак ми радо запрошуємо долучатися до наших занять та поповнювати ряди кінологічних спортсменів. Бо це не лише престижно, але цікаво, спортивно та якнайкраще розвиває ваш зв’язок з чотирилапим улюбленцем. Головне завдання всіх занять з собакою – щоб вам було разом цікаво та комфортно. А перемоги обов’язково будуть», – зазначають у ГО «Місто тварин». 

Шанувальники кінологічних видів спорту називають 2018-й справжнім проривом. Перемозі нашої команди на Чемпіонаті світу у Чехії передувало золото на європейских змаганнях з мондьорингу, перше місце на Чемпіонаті Європи з порятунку на воді у Франції та сьоме місце з джампінгу серед 145 учасників на Чемпіонаті світу з аджиліті у Швеції. 

 Джерело: Animal City

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий