На ЛКП «Лев» вакансія! Підприємство шукає відловлювача тварин

ЛКП «Лев» зараз знаходиться на стадії активної реорганізації, масштабного ремонту та оновлення. Вже скоро сучасний стерилізаційний центр, яким стає ЛКП «Лев», запрацює на повну свою потужність, тобто 10 стерилізацій на день.12016693_980834508622300_1482384733_n

Звісно, для такого процесу необхідні не лише професійні ветеринари та кінологи, а й ловці тварин, які зможуть без шкоди для собаки виловити його на вулиці та привезти у Центр. Тому ЛКП «Лев» відкриває вакансію з такими вимогами:

  • базова загальна середня освіта
  • відсутність страху та позитивне ставлення до тварин
  • досвід кінолога (бажано)
  • загальні уявлення або знання ветеринарної справи
  • відповідальність
  • бажання вчитися та розвиватися
  • вміння налагоджувати комунікацію з людьми та врегульовувати конфлікти

«Ми гарантуємо навчання та новий досвід з використанням найновіших технологій відлову безпритульних тварин: шприцеметів, сіткометів, кліток-капканів тощо. Оплата праці та графік роботи – за підсумками індивідуальної співбесіди, – йдеться в оголошенні від ЛКП «Лев». – Якщо ви слідкуєте за нашими повідомленнями, то знаєте, що спосіб відлову собак у Львові саме зараз зазнає докорінних змін. У нас нарешті з’явилися новітні засоби відлову. Найближчим часом покращиться і транспорт для перевезення тварин. Ми робимо всі необхідні кроки, аби цей процес тривав щодня з 8 до 20 години без вихідних (саме у суботу та неділю ми отримуємо багато викликів, на які, на жаль, поки що не можемо реагувати). Але для цього потребуємо фахових працівників.

Залишилася в минулому “гицлярня”, час на Службу Порятунку Собак! (СПС)

Для створення СПС  ЛКП “Лев” потребує щонайменше двох ловців. Наразі у нас є лише один. Зголошуйтесь!»

Резюме надсилайте за адресою: lkplev@gmail.com 
тел. 0676700037 Олег Мацех, директор ЛКП “Лев”.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий