Наші партнери з сервісу PetAdvisor пропонують подарунки за відгук!

Наші друзі та партнери з сервісу PetAdvisor створюють чесний клієнтський рейтинг різноманітних ветеринарних установ України, а також діляться усією актуальною інформацію про найкращі, або найближчі, або цілодобові клініки у Вашому місті. Команда сервісу почала новий захоплюючий конкурс – подарунки за відгуки! Як це працює, читайте далі!peta

Візьміть участь в акції від сервісу PetAdvisor у період з 11 до 29 квітня 2016 року та отримайте подарунковий сертифікат від національної мережі зоомагазинів “MasterZoo” на суму 200 гривень!

Справа в тому, що Ваш відгук дуже важливий, адже на нього і на народний рейтинг клініки будуть орієнтуватись інші клієнти, які ще не обрали свого ветеринарного спеціаліста. Тому команда PetAdvisor і нагороджує подарунками тих, хто ділиться своїми правдивими (це важливо!) враженнями про сервіс та якість послуг якогось спеціаліста чи закладу. Тож, як розповіли нам у PetAdvisor, для участі у розіграші призів необхідно:

  • Залишити відгук ветеринарній клініці Вашого міста: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Миколаїв, Полтава, Херсон, Чернігів, Черкаси
  • Отримати 3 позитивних голоси на користь свого відгуку на нашому сайті.

В день проведення розіграшу – 29 квітня, ми опублікуємо список трьох щасливчиків, які отримали подарункові сертифікати.

Зверніть увагу на те, що Ви можете залишити відгук клініці, якої за певних причин ще немає на сайті. Для цього необхідно додати заклад на сторінці каталогу Вашого міста самостійно. Після перевірки модератором (протягом доби), у Вас буде можливість залишити свій відгук та взяти участь в розіграші!

З повною версією правил Ви можете ознайомитись за цим посиланням.

Ваш відгук – це не тільки можливість отримати подарунок, але і реальна допомога іншим власникам чотирилапих та хвостатих улюбленців!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий