Назустріч гуманності: сьогодні у Львові відкривають Центр адопції

Цієї події зоозахисники чекали дуже довго, адже тепер підопічні ЛКП «Лев» матимуть значно більше шансів отримати нову родину – в місті стартує робота спеціалізованого Центру адопції!

Волонтери по всій Україні щодня прилаштовують десятки безпритульних собак, але роблять все так, як уміють – через друзів, знайомих, соціальні мережі та ЗМІ. У Львові ж цей процес незабаром постане на геть новому рівні – у Центрі адопції можна буде подивитись на потенційного чотирилапого друга, поспілкуватись із ним, аби поближче познайомитись, та дізнатись багато корисної інформації про свого майбутнього друга.

Прилаштування відловлених тварин – одна з місій ЛКП «Лев». Ми неодноразово писали про чотирилапих, які за допомогою волонтера Марини Путіліної шукають та знаходять нові родини. Лише за минулорічною статистикою, через ветеринарний комунальний Центр ЛКП «Лев» пройшло 1238 тварин, 450 з яких були прилаштовані у сім’ї. У 2017 році вже 275 тварин пройшло через Центр, 70 з яких уже живуть в нових родинах.

Усі зоозахисники із нетерпінням чекають відкриття Центру, адже він буде не лише сучасним, а ще й дуже зручним. За словами директора ЛКП «Лев» Оксани Кошак, приміщення Центру адопції буде складатись з кімнати для тварин та безпосередньо самого Центру, де всі охочі зможуть прийти, обрати домашнього улюбленця. З тваринкою бажаючий зможе проводити час, гуляти, спілкуватися, таким чином адаптувати її до себе та згодом написати заяву на адопцію (усиновлення).

Нагадуємо, незабаром у Львові також стартує курс гуманної освіти для всіх семикласників міста. Дітей вчитимуть розуміти тварин, їхні потреби та суть відповідальності. Детальніше про цей унікальний проект читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий