«Не залишай нас в АТО» допомогла унікальному розпліднику собак на Донеччині

унікальний розплідник собак на донеччиніРозплідник «DonSniko» – унікальне кінологічне явище для України. Родина професійних кінологів розводить тут породистих вівчарок, еліту службових собак. Методи підбору тварин, який тут пропонують, хтось може порівняти із чаклунством чи магією. Дізнайтесь, у чому особливість цього племінного заводу, далі.

Володимир Ніщета займається розведенням вівчарок уже не перший рік, тож досвіду йому не позичати. До того ж, крім звичайних методів роботи, він розробив ще й свої, авторські. Кінолог впевнений, що питання щасливої та вірної дружби між людиною та собакою криється в… психологічній сумісності.

допмога розпліднику у НовотроїцькомуЗавдяки своїй унікальній і трохи чаклунській методі, він підбере для будь-кого ідеального друга, керуючись психологічними особливостями людини і тварини. А також він створив програму, що визначає, чи підходить вихованець господареві.

Задля розрахунку Володимир Ніщета прораховує сумісність біоритмів людини і собаки. Всі тварини у його розпліднику уже мають певні розраховані показники, тож цей кінолог-мольфар пропонує зупиняти свій вибір на тих собаках, сумісність із якими становить не менше 90%. При розрахунках враховуються рік народження майбутнього господаря та навіть його знак по гороскопу. Тож, можна бути спокійним – чотирилапий друг стане ідеальним партнером. Деталі методики дивіться тут

собаки з розплідника для собак на донеччиніУнікальний розплідник на лінії вогню

Через бойові дії розплідник опинився майже на самій лінії фронту – у містечку Новотроїцьке, на Донеччині. Завдяки Всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО» всі вихованці племінного заводу «DonSniko» отримали місячний запас корму «Клкб 4 Лапи».

«У нас 33 тварини, більшість з них уже дорослі і дуже великі, тож наш щоденний раціон для всього розплідника – близько 12 кг сухого корму, – розповідає кінолог заводу Валерія Щетинкіна. – В останній час було важкувато, тому підгодовували крупами, а також курячими кістками. Але ж для них кістки це не дуже корисна їжа, у тварин почалися розлади… Ми дуже вдячні за таку допомогу! Нам цих раціонів, без домішок, вистачить на місяць, тож ми дуже задоволені!»

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.