«Не залишай нас в АТО» надала місячний запас корму племінному заводу вівчарок, який опинився на лінії фронту

Племінний завод вівчарок «ДонСніко» раніше знаходився у Донецьку, тепер же перебрався у селище Новотроїцьке, яке знаходиться прямо на лінії розмежування. Через таку локацію Новотроїцьке нерідко потрапляє під обстріли. Сюди ж прибиваються і тварини, яких лишили господарі, або які загубились и прийшли з небезпечних міст.IMG_7898

Опікується розплідником вівчарок подружня пара – Володимир і Валерія, вони займаються розведенням цієї породи вже не один рік. «ДонСніко» – єдиний розплідник в Україні, де можна собі підібрати чотирилапого друга, який буде ідеально підходити господарю та розумітиме його з півслова.

Однак із початком війни на Донбасі, племінний завод стикнувся із певними труднощами. Саме тому Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» вже вдруге допомагає розпліднику. А от Володимир і Валерія, у свою чергу, допомагають тваринам. Справа в тому, що вони підбирають безпритульних вівчарок, аби виходити їх і знайти їм нові родини. «За цей час ми так підібрали 28 «значимих» вівчарок. Коли я говорю «значимі», то маю на увазі те, що вони мали непогані задатки і з ними можна було працювати професійно, – розповідає Володимир Ніщета. – А були й інші, таких я й не пригадаю, скільки у нас було. Ми їх відгодовували, відновлювали 3-4 дні і віддавали».IMG_7905 (2)

Потенціал вівчарки дуже важливий для власників розплідника, адже вони працюють з унікальною методикою підбору вівчарки відповідному господарю, виходячи з індивідуальних психологічних і БIОенергетичних параметрів потенційного власника та вiвчарки. Усі вівчарки в розпліднику мають свої вирахувані показники, тож після тесту із можливим власником Володимир Ніщета співвідносить результати і науковим шляхом обирає найбільш підходящу вівчарку. Висновки досліджень ПСІ сумісності дають прекрасний результат і зараз прийняті ще три вівчарки 12, 8 і 4 роки.

Тепер всі вихованці «ДонСніко» мають смачний запас раціонів «Club 4 Paws», які підходять саме для такої активної та енергійної породи як вівчарки. Кінолог Валерія Щетинкіна, яка займається питанням збалансованого харчування вівчарок у «ДонСніко», розповідає, що вихованці просто шаленіють від цієї партії раціонів. «Вони б ці раціони їли і їли! – говорить вона. – Знаєте, коли прийшла партія і ми вивантажували мішки то, здавалось, вівчарки посміхались, бо їм ці смаколики стільки щастя приносять, ви просто не уявляєте!» За словами кінолога, надані раціони припали до смаку не лише вівчаркам, а й котам, які живуть у «ДонСніко», тож найближчий місяць для цих чотирилапих буде дуже смачним!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий