Обережно! Львівські парки оброблятимуть від кліщів

Попереджаємо усіх власників собак, що в найближчі дні парки Львова оброблятимуть від кліщів, тож варто утриматись від прогулянок.

Обробка триває з 10 травня і продовжиться цілий тиждень. Про неї повідомило міське управління екології. Обробка пройде у парках: імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, Погулянка, «Залізна Вода», «Стрийський», «Левандівський» та «Високий Замок».Za-proshedshuyu-nedelyu-klecshi-pokusali-10-chelovek

«З метою запобігання можливого негативного впливу хімічного препарату на здоров’я відвідувачів парків, ЛКП «Зелений Львів» встановить попереджувальні таблички, а території зелених зон обгородить сигнальними стрічками, за які заходити буде заборонено».

Також звертаємось до усіх власників собак із проханням бути пильними під час і після прогулянок, адже кліщі можуть стати причиною тяжкого захворювання або навіть смерті Вашого улюбленця! Нагадуємо про наші поради, як вберегти улюбленця від кліщів.

У теплу пору року звертайте більше уваги на поведінку собаки після прогулянки, а також ретельно оглядайте хутро чотирилапого, аби вчасно виявити кліщів!

Більше корисних порад по догляду за собакою Ви знайдете у нашому Кодексі господаря.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий