Охоронець, компаньйон, кумедний товариш: чотирилапі друзі на будь-який смак чекають тебе на ЛКП «Лев»

Продовжуємо розповідати про тварин, які шукають новий дім у Львові. Всі вони знаходяться у волонтерів ЛКП «Лев» на перетримці, тварини вакциновані від хвороб, стерилізовані та здорові. Кожен має ветеринарний паспорт.

саломон2

Саломон

Вам у дім потрібен врівноважений і надійний охоронець? Тоді Саломон чекає саме на вас! Кобель середнього віку, врівноважений, мужній та мудрий. Хороша охорона та надійний друг – це все про нього. Саломон вакцинований. Стерилізований і має ветеринарний паспорт. Рекомендується на вольєрне утримання з вільним вигулом по своїй території.

Шукаєте уважного, доброзичливого друга? Тоді на вас чекає Катруся! Волонтери ЛКП «Лев», які працюють із твариною, відгукуються про неї дуже тепло, говорять, що вона спокійна та слухняна, мудра та дотепна, доброзичлива, але не до всіх. «У цієї собачки уважні очі, які заглядають просто в глибину серця та допитливо дивляться на перехожих», – говорить опікун Марина.  Катруся знає команди та по всіх ознаках була домашньою собакою. Стерилізована та вакцинована. Чесна мудра делікатна Катруся шукає господаря, детальніше дізнайтесь у опікуна 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина

Linda1

Лінда

Завжди мріяли про дотепного товариша? Досі чекає на нового господаря чарівна собачка Лінда. Ця тварина особлива. Такої допитливої істоти ще пошукати! Вона має невеликий розмір, розумна, дотепна та весела. Лінда буде відданим другом, компаньйоном та охоронцем свого подвір’я. Швидко опановує команди, любить вчитися, тому рекомендується в сім’ю, де діти люблять собак. Лінда тягнеться до людини, довіряє їй та буде ніжним другом та веселим компаньйоном в сім’ї.

Цій тварині цікаво все: як готується їжа, як вмикається радіо, та багато іншого. Лінда дуже музикальна: прислухається до звуків музичних інструментів. «Ми гуляємо з Ліндою біля музичного училища, і вона зупиняється та уважно слухає звуки музичних творів. Дуже мила, лагідна та слухняна собаця», – говорить опікун Марина.

марік

Марік

Шукаєте надійного компаньйона? Марік – саме такий пес. Молодий, однак уже дуже вихований, невеличкий за розміром, пес шукає нову родину. Коли Маріка підібрали волонтери, він був дуже переляканий – боявся людей і навіть погладити давався із великим страхом. Напевно, він пережив знущання й побої колишнього господаря, бо реагував на людей із великим острахом. Марік звик до комфорту, він привітний і тихенький пес, добре спілкується з іншими собаками і гарно ставиться до котів.

Детальніше про всіх собак дізнайтесь у опікуна 063-941-2518 або 095-138-4758 Марина, або на сторінці волонтерів ЛКП «Лев».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий