Перемога! Котів хочуть визнати частиною екосистеми Києва!

Друзі, це фантастична новина! Ще нещодавно ми просили усіх долучитись до підписання петиції про визнання котів частиною екосистеми столиці, як от київська міська влада уже розглядає петицію і…погоджується із тим, що вуличних котиків варто оберігати!

КМДА розробить програму реалізації петиції і представить її уже через місяць! Комісія Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства підтримала петицію з проханням визнати бездомних котів частиною екосистеми столиці і надати їм необхідний захист, – повідомляє офіційний сайт міської влади.

Як ми уже розповідали, петиція про визнання котів частиною екосистеми столиці має на меті розробити комплекс заходів із захисту чотирилапих, гуманного регулювання їхньої чисельності, а також визнання за ними права безперешкодно оселятись у підвалах будинків. Вітаємо авторку петиції Вікторію Кирилюк із такою перемогою, а усім, хто долучився до підписання, безмежно дякуємо за підтримку!

«Щоб захистити тварин від жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов і вбивства», – переконана автор петиції Вікторія Кирилюк. За її словами, також слід дозволити котам вільно жити і пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їх постійного перебування, оскільки вони виконують важливу функцію – знищення гризунів.

Виконавчому органу Київради (КМДА) доручено розробити програму реалізації петиції і представити її вже через місяць. Також свій висновок повинні надати фахівці з дотримання санітарних норм.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий