У Донецьк доставлено 2 тонни корму для тварин завдяки всеукраїнській ініціативі “Не залишай нас в АТО”

партія 1 Донецк-2  У Донецьк доставлено 2 тонни корму для тварин завдяки всеукраїнській ініціативіНе залишай нас в АТО

12 листопада у Донецьк доставили першу велику партію кормів завдяки всеукраїнській ініціативі “Не залишай нас в АТО”, головною метою якої є допомога тваринам, які залишилися в зоні бойових дій.

Ініціатор акції компанія “Кормотех” відправила два великих вантажі в Донецьк і Луганськ. Донецькі волонтери вже отримали 2 тонни кормів (а це близько 25 000 порцій) для вихованців, які перебувають у притулку “ПІФ” та комунальному підприємстві “Тварини в місті”.

“У нас разом з “Тваринами в місті” зараз близько 900 собак, – каже Вікторія Бризгалова, співробітниця притулку “ПІФ”. – Також ми поділилися цим кормом з невеликим макіївським притулком. Ми ще не встигли погодувати наших вихованців новими раціонами, тому ще не знаємо, як надовго вистачить нашим тваринам такої партії, адже вони всі у нас такі різні: і великі, й маленькі! Звичайно ж хочемо сказати величезне спасибі львівській компанії “Кормотех” за допомогу сухими кормами нашому притулку”.

  Велика перемога
 партія 1 Донецк3 партія 1 Донецк1Це вже не перша поставка кормів, організована ініціативою. Раніше притулок “ПІФ” вже отримував 1500 порцій. Координатор штабу акції Катерина Бурко каже, що допомога тваринам в зоні АТО надавалась і раніше.“Це наша перша велика перемога! Раніше наша допомога тваринам на Донбасі не мала системного характеру, але тепер, в рамках ініціативи “Не залишай нас в АТО” поставки стануть регулярними, принаймні до кінця року. Є маса нюансів, які об’єктивно можуть завадити ініціативі, тому складно планувати на далеку перспективу, – розповідає Катерина. – Ми плануємо передати в зону АТО не менше 1 000 000 порцій сухих кормів, що, на наш погляд, суттєво допоможе вирішенню проблеми тварин в зоні бойових дій. Зараз ми активно шукаємо однодумців, з якими можна буде співпрацювати”.

Друга велика партія кормів у зону АТО вже в дорозі, 1 тонна раціонів їде в Луганськ.

Довідка: всеукраїнська ініціатива “Не залишай нас в АТО” офіційно стартувала 12 листопада. В ході акції компанія “Кормотех” планує передавати в зону АТО 20 грамів з кожного кілограму проданих по Україні сухих кормів («Клуб 4 Лапи», «Мяу!», «Гав!»). У ході акції планується передати 1 000 000 порцій сухих кормів для тварин, що лишились у зоні бойових дій на Донбасі.

  Акцію підтримують: благодійний фонд «Happy Paw», притулок «ПІФ», притулок «Дай Лапу», журнал VetZooInfo.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.