Перший в Україні Dog-парк з тренажерами відкрили у Львові

10 липня у Львові відкрився унікальний Dog-парк, в якому собаки можуть не лише вільно гуляти просто неба, а й займатись на спеціальних тренажерах для собачого фітнесу.

Спеціальні перешкоди для занять із собаками розташовані на території  Першого тренувально-вигульного майданчика для собак у Львові у парку ім. І. Франка та доступні усім чотирилапим та їх господарям безкоштовно.IMG_6771

Ініціативу з відкриття унікального парку вдалося реалізувати завдяки співпраці громадських активістів, місцевої влади та соціально-відповідального бізнесу. Відтак, з ініціативи Dog-Friendly City було створено проект парку, Львівська міська рада власним коштом облаштувала безпечну огорожу, а виготовлення і встановлення спеціальних перешкод забезпечив український виробник кормів для тварин компанія Kormotech.

«Сьогодні сталась фундаментальна подія в контексті розвитку культури ставлення до тварин у Львові та в Україні, – говорить Катерина Ковалюк, голова служби зв’язків з громадськістю компанії Kormotech. – Сьогодні спрацювали три сектори: державний, громадський сектор і бізнес. Ми, як компанія, забезпечили внутрішню інфраструктуру: снаряди, станції для прибирання із пакетами, інформаційні стенди, також тут будуть розміщені лавочки. З управлінням екології ЛМР погоджено створення 13 майданчиків по місту. Планується облаштовувати приблизно 2-3 майданчики на рік».IMG_6789

На території Першого тренувально-вигульного майданчика у Львові розміщені спеціальні снаряди для аджиліті (собачий фітнес), а саме: гірки, гойдалки, кільце, бам тощо. Займаючись на них, собаки зможуть підтримувати хорошу фізичну форму і, водночас, розважатись разом із господарями. Для зручності користування снарядами, на території розміщені інформаційні стенди з інструкціями щодо використання різних видів перешкод.

На відкриття унікального місця зібралось кілька десятків власників тварин, вони першими і випробували встановлені тренажери та позмагались за цінні призи: місячний та річний запас раціонів віт ТМ «CLUB 4 PAWS», сумочки для снеків тощо. Відтепер майданчик буде відкритим для всіх охочих.

За словами організаторів проекту, це своєрідний подарунок для львів’ян. «Ми з командою DogFriendly City працювали над цим більше року і нарешті можемо впевнено сказати, що проект реалізовано, – розповідає координатор ініціативи Dog-Friendly City Ольга Кирилович. – І це велике щастя для чотирилапих, адже тепер вони мають свою легальну огороджену зону, де можуть вільно бігати і вільно бавитись. Господарям перш за все хочемо донести, щоб вони прибирали за своїми улюбленцями. Хочемо наголосити, що це місце належить власникам собак, тож хочемо, аби вони ставились до майданчика як до свого: слідкували за порядком і за чистотою».

Водночас, на відкритті парку працював і спеціальний ресторан для тварин, де чотирилапі могли посмакувати різноманітними раціонами ТМ «CLUB 4 PAWS» та освіжитись водою. Також кінолог проекту Надія Шайда провела майстер-клас щодо основ аджиліті та техніки безпеки на тренажерах.IMG_6816

Довідка:

Перший тренувально-вигульний майданчик для собак у Львові облаштований на території парку ім. І. Франка (біля готелю «Дністер»), займає площу майже 4000 квадратних метрів та розділений на дві секції: для великих і маленьких порід собак.  Територія огороджена парканом і оснащена спеціальною тамбурною системою входу. Користування майданчиком безкоштовне.

Ще більше фотографій з відкриття майданчика дивіться у нашому фоторепортажі.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий