Петиція про визнання котів частиною екосистеми Києва набрала понад половину підписів

Долучайтесь до підписання петиції до столичної влади із вимогою визнати котів частиною екосистеми міста. Чому це важливо? Дивіться на сайті!

Долучайтесь до підписання петиції тут.

Цю ідею на сайті петицій підтримало уже понад 6,5 тисяч людей. Для того, аби влада розглянула звернення, необхідно зібрати ще 3,5 тисячі підписів.

Коти офіційно є частиною екосистеми у Варшаві. Чотирилапі є природніми санітарами і рятують мешканців міста від гризунів, регулюючи природнім чином їхню популяцію. Відтак, аналогічне рішення пропонують прийняти у Києві. Авторка петиції Вікторія Кирилюк зазначає: «Останнім часом в столиці нашої країни спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства».

Водночас, у петиції йдеться також і про гуманне регулювання чисельності котів. «Водночас, слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. Треба внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Києву – бути гуманним до тварин містом!»

Долучайтесь до підписання петиції за посиланням.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий