Тварини вимагають захисту від харківських живодерів! Підпишіть петицію!

Активісти закликають заборонити присипляння на Харківському комунальному підприємстві «ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ» і вимагають незалежного розслідування.

dog-2432579_1920

Підприємство не дотримується Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», зокрема положень щодо регулювання чисельності безпритульних тварин шляхом стерилізації, і лише у виключних випадках – евтаназії.

Зоозахисники давно б’ють на сполох: підприємство перетворилося на справжній конвеєр смерті. Тут регулярно знищують котів і собак. А, за словами екс-працівників, над цуценятами проводять заборонені досліди.

У 2013 році на Куп’янський утильзавод з підприємства вивезли 63 тонни собак і кішок. У 2014-му – 66 тонн. Це підтверджують звіти Харківської державної лікувальної ветеринарної медицини. Якщо припустити, що вага одного собаки становить від 12 до 15 кг, то за два роки вбили близько 5 тисяч чотирилапих.

У той час, як Україна бореться зі сказом та іншими хворобами, які переносяться тваринами, підприємство працює через ФОПів, які без дозволів здійснюють відлов та перевезення. Вже кілька років вони знищують тварин в інших областях. Це ставить під загрозу епідеміологічну ситуацію по всій території України через штучну міграцію.

Аби це припинити, потрібно зібрати підписи на офіційному сайті електронних петицій. Долучайтеся!

В Європі питання щодо поводження з тваринами, обов’язкової вакцинації, стерилізації та реєстрації домашніх тварин, а також заборони покидання тварин на вулицю та активне пропагування гуманного поводження з тваринами визначені на законодавчому рівні.

Успішний приклад гуманного ставлення до тварин та законного регулювання їхньої кількості завдяки стерилізації є в багатьох українських містах. Львів, Дніпро, Запоріжжя спираються виключно на європейський досвід і готові ділитися з іншими областями.

Підпишіть петицію тут: https://petition.president.gov.ua/petition/41626 

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий