Підпишіть петицію для створення єдиного реабіляційного центру для хворих дітей і воїнів АТО з використанням каніс терапії і психологів

Для завершення підписної кампанії залишилось зібрати менше 50 підписів! Ваша участь може стати вирішальною у створенні сучасного унікального центру.04

На сайті Єдиної системи місцевих петицій триває підписна кампанія за створення Єдиного реабіляційного центру для хворих дітей і воїнів АТО з використанням каніс терапії і психологів. Вже є 217 із 250 потрібних підписів, аби проект центру точно потрапив на розгляд Тернопільської міської ради, де саме і планується його створення. Місто обране не випадково, адже там вже діє програма каніс терапії, яку проводить В’ячеслав Олієвський зі своїми собаками-терапевтами.

Каніс терапія – це лікування та реабілітація за допомогою собак. Спеціально навчені собаки допомагають дорослим, а також дітям з особливими потребами пізнавати світ, спілкуватися з ним, любити його. Якщо йдеться про дітей, то каніс терапія впливає на різні сфери розвитку дитини: фізіологію, спілкування, увагу, координацію рухів. Для дорослих людей, які пережили стрес, каніс терапія допомагає відновити психологічну рівновагу та зменшити відчуття тривоги.

В’ячеслав Олієвський, автор петиції та ідеї створення центру, займається вихованням каніс терапевтів і безпосередньо заняттями із дітьми. «У всіх країнах існує лікування хворих і просто реабілітація за допомогою собак (каніс терапія), – говорить В’ячеслав. – У місті є поодинокі волонтери, які займаються цим. Але добре було б створити єдиний центр з задіянням -психологів, лікарів і волонтерів, де могли б проходити такі заняття».

Підпишіть петицію, аби підтримати створення такого центру!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий