Пілотний проект «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» підбиває підсумки

21 грудня у приміщенні ЛМР організатори проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» підіб’ють перші підсумки роботи, аби вже у травні 2017 року курс гуманної освіти відбувся в усіх школах Львова.

Спеціально для того, аби ви були першими, хто дізнається про результати проекту, ми зробимо онлайн-трансляцію брифінгу на сторінці Kormotech & Соціум на Фейсбук. Початок о 12.15, не пропустіть!

Під час брифінгу організатори проекту, а саме компанія Кормотех, Львівський навчально-методичний центр, управління освіти ЛМР, а також партнер проекту ЛКП «Лев» розкажуть про те, як відбувався курс, які результати вже отримані і, головне, які плани має проект на наступний рік.

У брифінгу беруть участь:

Катерина Ковалюк, координатор проекту, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії “Кормотех”.

Валентина Олійник, розробник методики проекту, методист з біології, екології та основ здоров’я НМЦО.

Олександра Приставська, Директор НМЦО.

Оксана Кошак, Директор ЛКП “Лев”.

Нагадаємо, що в межах пілотного проекту «Маленький Принц. Львів, що любить тварин» відбулися заняття з гуманної освіти для семикласників 16-ти шкіл Львова. Курс, спеціально розроблений методистами Львівського навчально-методичного центру у співпраці з компанією Кормотех і ГО «Академія Гуманної Освіти», був розрахований на 4 уроки, а також виїзне заняття в ЛКП «Лев».

Протягом курсу гуманної освіти діти дізнались, що означає гуманність, як розуміти домашніх тварин, чому їх варто поважати і до чого призводить безвідповідальність до чотирилапих. А допомагали дітям у цьому робочі зошити, розроблені спеціально для цього курсу.

Інформаційна довідка

Компанія Kormotech (ТМ “CLUB 4 PAWS”, “Optimeal”, “Мяу!”, “Гав!”, ) 13 років працює на ринку товарів для тварин.  Kormotech – це два високотехнологічні заводи, що виготовляють сухі та вологі корми для котів та собак, рівних яким немає в Україні. Компанія належить до трійки лідерів українського ринку кормів для домашніх улюбленців.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий