Понад 700 вітчизняних ветеринарів збагатили свій професійний досвід під час унікальної науково-практичної конференції

11-12 вересня в Київському Національному університеті біоресурсів і природокористування пройшла XVII міжнародна науково-практична ветеринарна конференція «Алден-Вет», яка значно відрізнялась від попередніх не тільки за кількістю секцій, а і за числом учасників та спонсорів.

Як і було анонсовано, Компанія Kormotech, №1 у сфері харчування тварин в Україні, не залишилась осторонь і виступила спонсором такої масштабної події.

AV_23Перший раз конференція проводилась у форматі п’яти автономних секцій, що включали доповіді, а також майстер-класи. В секції «Хірургія та ортопедія» основними діючими особами були: Михайло Сотніков, Дмитро Бережний, Лора Пудер та Андрій Семенець. Секцію «Дерматологія» проводили: Катерина Корнюшенкова, Тіна Томет, Ганна Боларт, Людмила Ярова і Надія Карась. Секція «Нефрологія» була за: Романом Леонардом і Олександром Кудрявцевим. За секцію «Лабораторна діагностика» відповідала: Катерина Смоляр. А секцію «Анестезіологія» очолили: Євген Корнюшенков, Пітер Кронен і Дмитро Яременко.

Загалом конференцію відвідали 772 учасника, серед яких (згідно статистики організаторів) 71% практикуючих лікарів, 14% студентів, 11% викладачів і 4% володарів бізнесу. Найчисельніше представництво серед учасників, як і очікувалось, мали кияни – 41%, за ними фахівці з Південного Сходу України – 17%, потім Центральний регіон – 14%, за яким йде Західний – 12%, ближнє зарубіжжя – 10% і Європа – 6%.

AV_6Крім спікерів з різних країн, які доповідали на конференції, були також залучені і провідні спеціалісти ВЦ «Алден-вет», які читали доповіді: Дмитро Яременко, Людмила Ярова і Надія Карась, а також Катерина Смоляр яка проводила майстер-клас по сучасній клінічній аналітиці.

Традиційно емоційним і змістовним було спілкування учасників, яке відбувалося у перервах між лекціями, під час кава-брейків, а також обіду. Крім того, у перервах відбувалися чисельні розіграші призів від спонсорів і роздача пам’ятних подарунків.

Загалом, під час проведення конференції відчувалася дружня атмосфера. Приємно було бачити велику кількість молодих практикуючих ветеринарних лікарів, що свідчить про позитивні процеси, які зараз відбуваються в український ветеринарії дрібних домашніх тварин.

Саме підвищення фаху і ставка на вузьку спеціалізацію можуть суттєво підняти рівень вітчизняної ветеринарної медицини дрібних тварин, як в цілому, так і по окремих містах. Зрозуміло, що на заваді цих процесів стоїть падіння платоспроможності населення, але всі ми сподіваємося на швидке наближення часу підйому, а до нього треба бути готовим заздалегідь.

Під час конференції спонсори мали змогу познайомити учасників із своїми новинками. Цього разу їхні стенди заповнили не тільки хол, а й прилеглу аудиторію, де раніше розташовувався гардероб.

AV_33Серед спонсорів-новачків конференції «Алден-Вет» були, також і вітчизняні виробники: виробник кормів для собак і кішок – KORMOTECH, виробник ліків, різноманітних засобів і домішок – «Укрзооветпропостач», виробник чипів – A-CHIP, виробник обладнання для ветеринарії і грумінгу – Tigers, а також виробник різноманітних аксесуарів для хірургії, ортопедії і терапії – «Гранд Шериф».

Зрозумілим був інтерес учасників до вітчизняних виробників, оскільки відбулося суттєве зростання цін на імпортні товари з-за падіння гривні. Завершуючи конференцію, організатори пообіцяли учасникам ще масштабніше дійство у новому місці, яке має відбутися наступного березня.

Сергій Кондрат, генеральний директор VETZOO Projects.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий