Понад тисяча тварин на Сході України отримали смачну допомогу від ініціативи «Не залишай нас в АТО»

1250 кг сухих кормів отримали тварини на Сході завдяки Всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО».

Понад тисяча тварин на Сході України отримали смачну допомогу від ініціативи «Не залишай нас в АТО»

Понад тисяча тварин на Сході України отримали смачну допомогу від ініціативи «Не залишай нас в АТО»

Евакуація тварин із зони АТО – важливе і важке завдання для волонтерів, адже крім транспортування необхідно облаштувати чотирилапих на новому місці. Нерідко тварини із зони бойових дій мають поранення чи проблеми зі здоров’ям, важко адаптуються після війни. Для кожного треба знайти місце та забезпечити необхідним харчуванням. Завдяки Всеукраїнській ініціативі «Не залишай нас в АТО» кілька сотень евакуйованих тварин мають запаси смачних кормів!

Понад тисяча тварин на Сході України отримали смачну допомогу від ініціативи «Не залишай нас в АТО»Прифронтові міста в останні місяці прийняли десятки і сотні тварин із зони АТО, чимало з чотирилапих уже знайшли нові родини по всій Україні. Однак історії зі щасливим кінцем – результат щоденної важкої роботи волонтерів. Нерідко зоозахисники розповідають, що попри переповнені притулки, все ж далі приймають тварин з зони АТО, але крім місця у вольєрах чотирилапих треба забезпечити їжею. Саме такі проблеми покликана вирішувати ініціатива «Не залишай нас в АТО», організована компанією «Кормотех», №1 у сфері харчування тварин в Україні.


В крайній партії на Схід було відправлено 1250 кг сухих кормів для тварин, евакуйованих із зони АТО
. Смачні гуманітарні вантажі отримали у Красноармійську, Добропіллі, Димитрові, Рубіжному та Бердянську. За підрахунками місцевих волонтерів, кілька сотень тварин, евакуйованих із зони АТО, отримали ці смачні запаси. Звісно ж, зоозахисники, які отримали корми, не могли не поділитись ними з іншими підопічними тваринам, тож загальна кількість нагодованих котів та собак – понад тисяча.

Понад тисяча тварин на Сході України отримали смачну допомогу від ініціативи «Не залишай нас в АТО» K_aV9FPfK60

«Ініціатива «Не залишай нас в АТО», організована львівською компанією «Kormotech», вже вдруге надає допомогу тваринам Красноармійська, – говорить місцева волонтер Дар’я Корх. – Цього разу волонтерами було надіслано 250 кг сухого корму. Отриманий гуманітарний вантаж ми розподілимо між усіма притулками Красноармійська і таким чином зможемо забезпечити харчуванням наших вихованців майже на 3 місяці. Низький уклін від волонтерів Красноармійська ініціаторам даного соціального проекту!»

Нагадуємо, що Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» допомагає чотирилапим з листопада 2014 року. За цей час на Донбас було відправлено понад 20т. сухих кормів. Завдяки цим гуманітарним вантажам кілька тисяч тварин змогли вижити у скрутні часи.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий