Прихисти: чотирилапі друзі чекають на Вас у ЛКП «Лев»!

Традиційно допомагаємо усім охочим знайти свого вірного друга на ЛКП «Лев». Повірте, ці створіння заслуговують на любов і турботу та відплатять найщирішою любов’ю за шанс на нову родину.

Шукає нову родину собака Маня. Вона невелика, короткошерстна весела і смілива.  Волонтери віддадуть Маню тільки на домашнє утримання. Незважаючи на невеликий зріст, Маня – сміливий пильний сторож та веселий друг. Не зачіпає котів, уживається з іншими собаками. Маня стерилізована та вакцинована. Деталі можете дізнатись у опікуна Марини: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Собака Ліза, 3 роки, уже давно шукає новий дім. Ліза надзвичайно дружня, весела, довірлива та прислужлива. Ліза завжди хоче догодити своїм друзям! «Просто перфекціоніст, а не Ліза, – говорить про тварину опікун Марина. – Хоче все зробити досконало». Волонтери описують Лізу як хорошу, незлобну тварину, яка знає команди, розуміє, що таке повідець і дає лапу при знайомстві. Стерилізована та вакцинована. Голос на чужих подає, уживається з іншими тваринами. Телефон опікуна Марини: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Ці молоденькі метиси вівчарки нічого не бачили у своєму житті, окрім вулиці. Їм довелося виживати уже з перших днів життя. Вони боролись за свій шанс і таки вижили у «польових» умовах. Тепер ця чарівна малеча шукає дім або перетримку. Цуценята ростуть допитливими, здоровими і активними. Волонтери наполягають – віддадуть тварин лише у добрі руки. Усі деталі у опікуна Марини: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий