Прихистіть! Станьте новою родиною для собак з ЛКП «Лев»!

Продовжуємо розповідати про тварин, які шукають новий дім у Львові. Всі вони знаходяться у волонтерів ЛКП «Лев» на перетримці, тварини вакциновані від хвороб, стерилізовані та здорові. Кожен має ветеринарний паспорт.перший пес

Цей маленький песик виглядає дуже ображеним або наляканим. Він мав дім, свого господаря (або господиню) і ось тепер він тут, в кліточці, навколо ще багато кліток з різними собаками: хтось дуже сильно гавкає, хтось гризе клітку, хтось виє, хтось намагається відкрити дверцята та шмигнути на вулицю. Вони не розуміють чому вони тут і що їх чекає.

А він сидить та мовчить, тільки його очі промовляють про те, що в нього на душі. ПРИХИСТІТЬ! Собака щеплений та здоровий. Буде добрим другом, коли довіриться новому господарю і перестане боятись. Телефонуйте опікуну Марині 063-941-2518 або 095-138-4758.

тристан2Серйозний пес Тристан, метис лабрадора, також шукає господаря. Молодий приблизно 9-10 місяців, веселий та дотепний. Знає деякі команди та без команди вітається з добрими людьми, простягаючи лапу назустріч. Цей пес просто знахідка для сім’ї, де діти мріють мати собаку та правильно його виховувати. Пес надзвичайно здібний та розумний. Вакцинований. Телефонуйте опікуну Марині 063-941-2518 або 095-138-4758.

Досі шукаєте собі чотирилапого друга? Зайдіть на сторінку, де тварини ЛКП «Лев» шукають дім. Можливо, Ви шукали саме когось із них!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий