Приклад людяності: нова поліція у Львові надала першу допомогу збитому собаці

Вчора, 3 вересня, у Львові сталось жахливе ДТП: автомобіль збив собаку так, що той стікав кров’ю на дорозі. Лише завдяки допомозі нових поліцейських та оперативним діям ЛКП «Лев» собака вижив! Про те, як Львів подає приклад всім іншим містам України, читайте далі.ms3

Вчора у Львові було збито собаку. Тварина стікала кров’ю, і якби поліцейські не звернули на неї увагу, пес би помер від ран. Про те, що відбувалося, розповідає очевидець. «Йду по вулиці Городоцькій у Львові, дивлюсь – та не вірю своїм очам, – розповідає очевидець подій Ігор. – Поліція надає першу допомогу збитому машиною бідоласі та чекає на ветслужбу, щоб врятувати життя ось цьому Божому створінню. Вклоняюсь, та ще раз вклоняюсь! Ось вам і два світи, дві моралі двох таборів, які знаходяться у постійному конфлікті один з одним. Одні рятують живу істоту, для інших не важко і знищити це життя».

ms2Лише на цьому історія спасіння не закінчилася! Небайдужі очевидці викликали на місце автомобіль від ЛКП «Лев», аби зоозахисники забрали собаку на ветеринарний огляд. Весь час очікування поліцейські сумлінно чергували біля травмованої тварини і намагалися полегшити собаці його біль. Допомога з ЛКП «Лев» не забарилась, і собаку забрали до ветеринарної клініки, щоб зробити обстеження і рентген. Ветеринари розповіли про страшні наслідки ДТП: у собаки уламковий перелом тазової кістки, пошкоджений хребет та рвані рани. Ветеринари зробили все, аби врятувати нещасного.

ms1Люди розповідають, що пес був у нашийнику, а ДТП сталася в районі Городоцької, 226. Можливо, хтось впізнає свого загубленого улюбленця по цьому фото! Попри всі зусилля небайдужих та ветеринарів, від отриманих страшних травм собака помер.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий